Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házi szexvideó. Beteges vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házi szexvideó. Beteges vagy normális?

Figyelt kérdés
A barátom tobbszor nyaggat azzal, hogy felszeretné venni ahogy orálisan kielégítem, vagypedig magát az egész szexet felszeretné venni. Merthogy legyen mit néznie ha sokáig nemtalálkozunk vagy hasonlok... Eddig még nemhagytam neki, még fontolgatom :D Van akinek a pasija ilyen kéréssel állt elő? Mi a véleményetek róla?

2012. máj. 6. 23:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi is csináltunk az exemmel videókat.Elég jók lettek.Azóta már nem vagyunk együtt,nem raktam fel netre és ő se tette,mivel neki is meg voltak.Ettől függetlenül a barátod lehet olyan nyomi hogy később szakítás után felrakja,ki tudja?
2012. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez rajtad áll. Már én is gondolkodtam rajta, hogy milyen lehet visszanézni magunkat sex kozben. Van tobb lehetoség, felveszitek, lenézitek, majd kitorlitek. Ne csak az orál legyen rajta, hanem a pasi is, arccal. Így nem fogja fel tenni a netre. Meg kell bízni a pasiban, te ismered milyen. Én akármennyire is osszevesznék a barátnommel, nem tenném fel a netre. Viszont ha magambol indulok ki, én már egy erotikus képnek is orulnék, mert a barátnom minden nemu ilyen dologtol tiltakozik, még egy sex utáni egymás mellett fekvos arcképtol is. Ha a filmet nem is, kuldj neki egy erotikus képet modjuk.

22/F

2012. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat, meglepett hogy a zome csinalt mar ilyet :P
2012. máj. 7. 22:39
 14/18 anonim ***** válasza:
57%
Csak annyit szólnék még hozzá, hogy ne higgye azt senki, hogy ha rajta van a csávó is a videón, akkor azt nem lehet belőle kivágni vagy retusálni.
2012. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én belemennék, de ha nem bízol benne, akkor legyen az a feltétel, hogy nálad van a szalag, és ha kéri megnézheti.
2012. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 omba ***** válasza:

"mert végülis ő is rajta lenne a videón," - aha, amikor, ahogy szeretné: "ahogy orálisan kielégítem" - akkor konkrétan te leszel a videón, meg egy broki a szádban.

Ha nekem hiányzik a nőm, semmiféle közös videónk nem dobna fel, - de hát te pasid, te ismered, meg neked kell bínni benne!

2012. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az ilyen videók - ha még a netre nem is kerülnek fel - mindig előkerülnek valami olyan szituban, amiben nem kellene...:DDD

A lényeg, h DVD vagy VHS ne készüljön...XDDD

2012. máj. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

"ahogy orálisan kielégítem" - akkor konkrétan te leszel a videón, meg egy broki a szádban.


Szerintem, az orális kielégítést fellehet úgyis venni, hogy a pasinak necsak a "micsodája" legyen rajta, hanem mondjuk egész testek, a kamerát ugyanis le is lehet állítani (az ágy mellé mondjuk) ...

2012. máj. 10. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!