Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házi szexvideó. Beteges vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házi szexvideó. Beteges vagy normális?

Figyelt kérdés
A barátom tobbszor nyaggat azzal, hogy felszeretné venni ahogy orálisan kielégítem, vagypedig magát az egész szexet felszeretné venni. Merthogy legyen mit néznie ha sokáig nemtalálkozunk vagy hasonlok... Eddig még nemhagytam neki, még fontolgatom :D Van akinek a pasija ilyen kéréssel állt elő? Mi a véleményetek róla?

2012. máj. 6. 23:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele,mert szakításkor még a végén a neten landolna...:)
2012. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Lenne mit feltennie netre ha szakítanátok.

Párom nem kérte, de ha eljönne ez a pillanat is nemet mondanék. Egy szakítás aljas dolgokat hozhat ki az emberből.


Egyik volt osztálytársam azért lett kidobva munkahelyéről, mert az ex palija "szexvideóként" felrakta a netre és a kedves kollégák, meg ezen élvezkedtek, aztán lett belőle hatalmas botrány.


Normális nő, az intimitást a helyén kezeli.

2012. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hmm ettől annyira nemis tartok, mert végülis ő is rajta lenne a videón, máshogy nem mennék bele :P és nemhiszem hogy magáról feltenne ilyesmit..ő az a fajta ember aki nagyon ügyel a jóhírére...
2012. máj. 6. 23:14
 4/18 anonim ***** válasza:
Anno a Csisztu videót láttad?
2012. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem
2012. máj. 6. 23:28
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy hosszú kapcsolatom (5 év), majd szakítottunk. Most 28 vagyok, és eszembe sem jutott, hogy bárkinek is mutogassam a barátnőmről készített videókat.
2012. máj. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
23:30 de te rendes vagy, de sajnos nem mindenki ilyen, a napisz@r is tele van olyan képekkel, amiket a felszarvazott exek raktak fel
2012. máj. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
beteges.
2012. máj. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 charlie harper válasza:
100%
Sztem se beteges,én is csináltam párszor párommal,és ha vége lenne bizti nem raknám fel sehova :)
2012. máj. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Merill válasza:
Én csak fel tettem a kérdést a barátnőmnek hogy nem e akarna.Nem mondta hogy nem.Azt mondta lehet róla szó;)
2012. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!