Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szabad?

Figyelt kérdés
Sziasztok, meg szeretném kérdezni hogy úgy egy lánynak mennyi idő után illik vagy kell puszit adni esetleg csókot, mert nem akarom el sietni de nem is akarok le ragadni egy szinten.. Nektek mi a véleményetek erről a kérdésről? Mennyi ez az idő? Vagy ne törődjek vele, majd jön ha jönnie kell? 16/F

2012. máj. 6. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
15 éves lány vagyok, és szerintem erre nincs fix idő....csak csináld amikor szeretnéd....vagy amikor magabiztosnak érzed magad :))
2012. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hmm, köszi, na de két nap után nem túl gyors kicsit?
2012. máj. 6. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
ha szereted, akkor nem gyors:)
2012. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát még szép hogy szeretem :$
2012. máj. 6. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!