Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha nem találkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha nem találkozik meló után egy pár, mikor a héten mindketten délelöttösök, szabad a délutánjuk, és közben egy városban laknak?

Figyelt kérdés
a szerelem jele az lenne, ha minden nap összefutnának, vagy hétköznap együtt aludnának és egymással mennének dolgozni reggel?
2010. nov. 10. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha elég érett a kapcsolatuk, költözzenek össze. Gáznak nem gáz, ha nekik így jó, nincs para.

nekünk bonyolultabb helyzetben is sikerült megoldani az ottalvást, mikor még a párom egyműszakos volt én meg négy. most mindketten ugyanott dolgozunk, ugyanabban a műszakban. :) így is van ottalvás, hogy mindennap találkozunk a gyárban.

2010. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ha szabadnapos hétköznap, én meg megyek melózni éjjelre pl akkor ott alszom néha, tőle megyek munkába, most hétvégén voltunk mindketten szabadok, ott laudtam nála meló után, és hétvégén együtt ovltunk két nap, hétfőn együttj öttünk melózni, gyárban is összefutottunk, műszak végén is, egyik nap ő telefonált, másik nap én

meg reggel most felmegyek a kertvárosba hozzá, és ott találkozunk, egy busszal megyünk így

azzal a busszal hamarabb beérünk melóbam int az ittneivel

2010. nov. 10. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már te magad megválaszoltad a kérdésedet is... Igen gáz! A szerelem nem ilyen "hanyagoljuk egymást" történet.
2010. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

de jó hogy mi többet találkozunk :)


azért két különböző műszakban főleg három és négy műszak mellett (hat nap meló, hétvégézés, éjszakázás, 12 órázás stb) nehéz...

2010. nov. 19. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!