Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért engem szeret, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engem szeret, miért nem mást?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, örülök neki, csak nem értem mi alapján tudnak emberek beleszeretni valakibe annyira, hogy más ne is kelljen nekik? Annyi ember közül hogyan, mi alapján választjuk azt az egyet?
2012. máj. 6. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon tudsz valamit, ha értesz..
2012. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi alapján működik ez.

Beleszerettem egy lanyba aki amugy nem egy feltünő jelenség, nem az a lány aki után megfordulnak a fiúk ha végigsétál az utcán. Nekem mégis ő a legszebb.

2012. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is a lényeg egy ilyen helyzetben/szituációban?

Minden kapcsolatnak van egy bizonyos alapja, amely képes megadni a talapzatot akár pozitív, akár negatív érzelmek táplálása terén is.

A szerelem az egyik legérdekesebb emberi kapcsolat.

Általában úgy kezdődik a dolog, hogy valakire felnézel, meglátod benne azokat a tulajdonságokat, melyek hiányoznak belőled, vagy éppen megvannak benned. Ezen két lehetőség közül valamelyik hozzásimul a szemléletedhez. HA fel tudsz rá nézni, akkor elkezded csodálni, egyszóval többet látsz benne, mint amennyi ő valójában.

2012. máj. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerüen csak véletlen. de az elöző válaszban van igazság, meg még az elérhetetlenség is közrejátszhat a csodálaton felül...
2012. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!