Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy csak szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy csak szex közben érzem a szerelmet?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt, nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e vagy sem. Azt a nagyon rózsaszín, fodros felhők feelinget nem érzem, de ha arra gondolok, h vége lenne, akkor az nagyon rossz érzés. Amikor szexelünk, akkor borzasztóan oda vagyok érte, csak vele akarok lenni, akkor nagyon érzem, hogy csak ő kell nekem. Mitől lehet ez a kettősség? 20 éves fiú
2012. máj. 6. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szexre alapul a kapcsolatotok, ami ennyi idősen nem baj!
2012. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy a pasik többsége így működik. Ezért van az, hogy egy okos nő szex után hozza fel a kényes kérdéseket :)
2012. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem szerelem. Vonzódsz hozzá, de nem vagy szerelmes. Pont a szex az ami összeköt vele és ha vége lenne akkor talán ez hiányozna, vagy a tudat, hogy nem te birtoklod. De ha már elgondolkozol azon, hogy "vége lenne" akkor már elég nagy a gáz. Ha elhatároztad akkor meg ne húzd tovább, mert az idő múlásával csak rosszabb lesz.
2012. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaja... szexalapú a kapcsolat. Addig jó, amíg a szex ok. Ha nem lesz ok akkor a szakítást is borítékolom.
2012. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én párom is hasonlóan működik, bár én amúgy is érzem rajta, hogy szeret. :) Szeretkezés után viszont valahogy triplán jön ez ki rajta, megszeretget, ölelget, puszilgat, stb, de olyan érzelmekkel teli módon, ahogy általában csak szeretkezés után. Nem gondolom, hogy a mi kapcsolatunk csak szexen alapulna, ez egyszerűen csak olyan hormonokat hoz fel, ami ilyen érzéseket vált ki belőle is, belőlem is. Viszont a hétköznapokban is jól elvagyunk. :)
2012. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is erre gondoltam,h a szexen alapul a dolog. Azét gondoltam arra, hogy vége lesz,mert próbálok rájönni, hogy pontosan h is érzek, végülis, ez csak a hasznomra válhat, ha ebben így előre gondolkozok, így nem csak akkor fogom értékelni, amikor már nem leszünk együt, hanem ha észnél vagyok,akkor már most komolyabban veszem őt, hiszen fontos nekem, mindegy min alapszik a kapcsolat.
2012. máj. 6. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert összekevered a vágyat a szerelemmel. De ez viszonylag normális, a férfiak döntő része ebben az életkorban így működik. Vagy ennyiben marad, vagy átalakul szerelemmé, ettől függ a kapcsolat jövője.
2012. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!