Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül utazik, van okom haragudni?

Figyelt kérdés

Egy éve élek együtt a párommal. Egy hónap mulva az usa-ba utazik 10napra a teso eskuvojere. Amikor megmondtam hogy nekem rosszul esik hogy nem hivott, utána sokszor kért hogy menjek vele. Igy már nem megyek de haragszok rá. két hétig vendégeskedtek nálunk (szinte az egész családja)és a pénz nem gond!

Igazam van?


2012. máj. 5. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
150 HUF egy jegy oda...
2012. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*150k
2012. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, csak őt hívták meg, és őket is megértem, hogy nem ilyen alkalmakkor akarnak új embereket megismerni.
2012. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom mennyibe kerül, de a pénz nem gond. És már ismerek mindenkit két hétig voltak nálunk.
2012. máj. 5. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem hívtak akkor nem vagy szívesen látott vendég a ceremónián. Egyértelmű jelzés.


Menne a franc..

2012. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár utólag hívott, te ennek ellenére sem mentél, így szerintem nem sok jogod van panaszkodni. Mivel sokszor kérte, hogy menj vele, arra gondolok, hogy nagyon megbánta a dolgot, és a lelke mélyén szerintem sajnálja is eléggé. Ne haragudj rá, hanem menj vele.
2012. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!