Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti járnátok olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti járnátok olyan lánnyal akinek külsőre a teste 10-10 de az arca nem annyira szép?

Figyelt kérdés

Ja és viselkedésre is jó.

Az arc meg nem olyan csúnya de nem is annyira szép


2012. máj. 5. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
10-10? Az nulla!
2012. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze.
2012. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a fiúk messze elkerülik az ilyen lányokat... Méghogy nem 10/10 test, 10/10 arc, 10/10 személyiség?! Hát a fiúk tökéletesek,nekik is csak ilyen jár!
2012. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3. csak az a baj hogy a helyes fiúk tökéletesnek érzik magukat, és ezért úgy gondolják hogy nekik tökéletes jár:)
2012. máj. 5. 14:18
 5/14 anonim ***** válasza:

10/10es test plusz jó viselkedés? naná hogy járnék ilyennel

csak kicsit utópisztikus.mert egy ilyen testű és rendes lány tuti hogy mindig foglalt.annyira egyszerűen nem lehet ronda a feje hogy egy 10/10es test(ha valóban ilyen jó) plusz jó belső ne tudná kellőképp kompenzálni

2012. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ha helyes a fiú és tökéletesnek hiszi magát,az már régen rossz. Ezeket kell leszarni és keresni egy normálisat:)
2012. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez kérdés nagyon tetszik, mert valahogy magara ismertem.

Mondjuk 10-ből csak 7-et, 8-at adnék magamnak, mert mellekben nem vagyok elengedve, de amúgy teljesen normális vagyok, magas, hosszú lábak, eredeti hajszín. Arcra meg nem is csúnyácska, nem is egy tökéletesen tiszta arc. De ezt cseszhetem, mikor a legtöbb ember csak az arcot nézi (tisztelet a kivételnek).

2012. máj. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem az arc fontosabb, mint a test, ezért egy szép arcú, de esetleg picit teltebb lánnyal szívesebben járnék, mint jó alakú csúnyával.

22/F

2012. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy akkor az arca is különleges. Így már helyrebillent az egód?
2012. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát most mondhatnám hogy persze mindenkinek vannak hibái stb. de végül is ha belegondolok akk a barátnőim amikor jártam velük mind az én szememeben 10/10 külső, 10/10 arc, 10/10 belső voltak... szal sztem ha valaki nem olyan, amilyet én szeretek, akkor nem hiszem, bocsi...

18/F

2012. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!