Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok járnátok olyan fiúvak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok olyan fiúvak aki annyira nem szép, de kedves, figyelmes?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 17:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Olyan vak fiúval?
2010. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Akármit is mondanak majd itt: Nem.
2010. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 nielindi ***** válasza:
egy férfi ne legyen szép. legyen jóképű, helyes, férfias, de ne szép.
2010. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Viccelsze kérdező?

Ha gazdag akkor még én is (30F) :-)

2010. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez kevés. Még olyannal se járnék, aki CSAK szép, kedves és figyelmes. Kellene még olyasmi, hogy jól megértsük egymást, biztonságban érezzem magam mellette, legyen jó humorérzéke és egyáltalán, jól erezzük magunkat együtt, el tudjuk egymás hibáit fogadni.
2010. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
gyengébbek kedvéért: szerintem a jóképűségre értette
2010. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Jártam is olyannal. Nem volt vele semmi gond, csak egyszer, amikor anyukája mutatott egy kicsi kori képet, és mondta, hogy ugye, milyen szép. Én meg csak bólogattam, mert valójában nagyon nem volt az.

Mondjuk nálam az, hogy kedves, figyelmes valaki, önmagában nem elég. Fontosnak tartom, hogy okosabb legyen az átlagnál, művelt is legyen, ha ez nincs meg, akkor lehet bármilyen kedves, sajnos felejtős a dolog.

2010. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hülyeség h nem, mert rengeteg olyat látni az utcán is h egy nagyon nyomorék kinézetű faxinak normális, szép barátnője van
2010. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
jah, mert gazdag.
2010. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én igen:))

Nem a külső számít..Mert ha belülről még szebb akkor mindenképp kell:)

2010. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!