Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok járnátok olyan fiúvak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok olyan fiúvak aki annyira nem szép, de kedves, figyelmes?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 17:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
kinek mi a szép... ha valakit megszeretsz, számodra ő lesz a legszebb
2010. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Na peeeeeeeersze:

Okosabb legyen az átlagnál, művelt is legyen, szép is legyen, pénze is legyen.

Sajnálattal közlöm, hogy három ilyen manus volt az Országban. A két vidéki srác már megnősült, nekem már menyasszonyom van.

Sajnálom hölgyeim...

Pá.

2010. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"hülyeség h nem, mert rengeteg olyat látni az utcán is h egy nagyon nyomorék kinézetű faxinak normális, szép barátnője van"


Büszke lehetsz magadra, hogy egy másik emberi lényre azt mondod, hogy nyomorék.

Inkább írtad volna azt, hogy egy kevésbé helyes pasinak is lehet szép barátnője.

2010. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát ha tetszik/szeretem akkor miért ne?;)
2010. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
szia, a párom az emberek szerint nem valami szép, de számomra gyönyörű, mert ismerem őt , a lelkét, és tudom, hogy az gyönyörű, tehát nekem ő is az.
2010. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A kedvesség önmagában kevesebbet ér, mint a szép arc.
2010. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
bármit kamuztok itt össze, a lányoknak elsősorban a menőség számít. vagy a pénz. vagy mindkettő.
2010. dec. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!