Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik a nagy Ő? Milyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a nagy Ő? Milyen? Kivel lehet leélni egy életet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:

A hozzád illő emberrel.

Aki nem csak úgy tűnik ,hogy hozzád való... hanem hozzád is való.

2012. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 GenXstaR ***** válasza:

Ez nagyon jó kérdés. Úgy mint nagy Ő,szerintem senki nevére nem állítottak még ki születési anyakönyvi kivonatot. :)

Ok komolyra véve a szót,ezt majd úgyis érezni fogod. Mikor minden annyira jó abban a kapcsolatban,hogy szinte egyek vagytok. Mikor azt érzed,hogy nélküle egy lélegzetvétel is fájó tud lenni,viszont ha vele vagy a nap óráinak számát legszívesebben megdupláznád. Mikor azt érzed,hogy nem te vagy a lényeg,hanem Ő. Nos a kérdésedre a válasz: Igen létezik,de ezt nem akkor fogod észrevenni mikor meglátod vagy megismered. Akkor fogod azt mondani,hogy ő a nagy Ő,mikor leéltél vele egy életet. És életed alkonyán majd az utolsó lélegzeteddel és emlékeid viharában rájössz,hogy igen ő volt a nagy Ő. :)

2012. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Volt valaki az életemben, akire nagyon sokat vártam. Neki mondtam ki először, hogy szeretlek és vele is feküdtem csak le. Utáltam felkelni, ha tudtam aznap nem látom. Vele akartam élni, hogy minden este mellette aludhassak el, s reggelente mellette kelhessek fel. Többet jelentett számomra a családomnál, az összes barátomnál. Már akkor hiányzott, mikor csak készült elmenni tőlem, mert nem tudtam betelni vele.

Láttam az egész életem vele. A gyerekeinket, a házunkat. Azt, hogy milyen apa lehetne belőle.

A legjobb barátom volt amellett, hogy szerettem. Remekül tudtunk együtt dolgozni, folyamatosan tudunk építeni a másikra. Annyira egy hullámhosszon voltunk néha, hogy volt, hogy fel sem kellett tennem egy kérdést, és ő már válaszolt is rá.

Szinte teljesen megegyezett az érdeklődési körünk, mégis tudunk vitázni.


De elhagyott. Mert ő nem érezte, hogy én vagyok akivel le akarja élni az életet... hogy soha nem is érezte ezt...

2012. máj. 5. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:
érdekes dolog ez. én arra jutottam, hogy nincs 1 darab nagy ő, 1 olyan ember, aki kiegészít mint egy puzzle. nagyon sok olyan ember van, aki szereti a másikat, összeillenek, stb, elveszi feleségül, szerelem, majd az egyikük meghal. utána talál mást, akit szintén nagyon szeret... most akkor nem a halott volt a nagy ő? vagy a második csak pótlék? egyik sem, igazából nincs nagy ő. szerethetünk embereket, és ha szerencsénk van, akkor találunk egyet, akivel örökre élhetünk, de nem hiszem, hogy lenne egy eleve elrendelt társunk, akit meg kellene találni.
2012. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy nagyon jó csajjal le lehet élni egy életet.
2012. máj. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem....de valamiben hinni kell....!!!
2012. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, de kell valami amibe az érzelmileg sérültek kapaszkodhatnak.
2012. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!