Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudható, ha egy ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudható, ha egy ember a párjával akarja leélni az életét?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy egy tökéletes párkapcsolatról van szó, ahol a felek már nem gyerekek, több éve együtt vannak...Úgy GONDOLJÁK,hogy együtt fogják leélni az életüket...Házasság, 1-2 baba...Aztán ellaposodik a dolog, megszokás lesz belőle...Ebbe vagy beletörődik az ember,és "unalomban", megszokott hétköznapokkal éli le az életét, vagy kilép, de annak a gyerekek isszák meg a levét!Mi a helyes döntés?Oké,hogy a szerelemből egy idő után mély szeretet és tisztelet lesz, de ezzel együtt a vágy és az izgalom is eltűnik a kapcsolatból!Szóval az emberek miért mennek bele mindenféle aggodalom nélkül egy házasságba?Miért szülnek gyerekeket?Én is szeretnék kismanót, de egyszerűen félek,hogy ha majd eljön az ideje bele merjek-e vágni, mert ki tudja,hogy mi lesz a kapcsolatunkból 5-10-15 év múlva,és én tudom,hogy milyen apa nélkül felnőni!
2009. márc. 30. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is tudom milyen apa nélkül felnőni, és én is pont ezektől félek...De! Ahhoz hogy egy kapcsolat ne laposodjon el tenni kell. És majdnem mindig a nőnek. Sajnos. Persze tisztelet a kivételes pasiknak. Szóval ha hagyod, akkor tuti el fog laposodni a kapcsolatod. Ha próbál érte tenni, lehet nem fog...de van olyan hogy akármit is csinálsz ellaposodik...akkor sztem "nem lettetek egymásnak teremtve" ...De ez csak az én felfogásom/véleményem.

2009. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség ez az el kell laposodni egy kapcsolatnak. Miért kellene? Átalakul, de attól még nem tűnik el a vágy, az izgalom. Persze kreatívnak, spontánnak kell lenni, de nem törvényszerű, hogy minden házasság unalmassá váljon 10-15 év múlva. Erre a legjobb példa az unokatestvérem családja. 25 éve boldog házasok, most lesz egy éves a negyedik baba, de egyszerűen minden percet élvezek, amit náluk töltök. Annyi vidámságot, örömöt sehol nem találsz. És jelentem, hogy minden rendben van velük szexuális téren is, legalábbis, amennyit mesélnek, az alapján, megvan a vágy, az izgalom. Néha egy-két napra ránk bízzák a gyerekeket, és elmennek valahova pihenni, na amikor visszajönnek, akkor azért látszik rajtuk, hogy jól esett nekik. És mindig mondják, amikor kérdezzük, hogy hol voltak, mit csináltak, hogy nem is emlékeznek a város nevére, ahova mentek, mert a szállodaszobát el sem hagyták... :) Szóval ne aggódj. Nem minden kapcsolat laposodik el. Nem minden ember un rá a másikra. Persze tenni kell érte, hogy ezt elkerüljétek, de megoldható. Szerintem te a saját negatív tapasztalatodat vetíted ki egy még meg sem valósul házasságra. Nézz körül, hidd el, hogy rengeteg olyan párt találnál, akik több évtizede házasok, és BOLDOGOK. Legyél egy kicsit optimistább. Ne úgy menj bele, hogy tuti, hogy megszokássá válik majd minden. Miért válna? Akkor lesz igazán izgalmas az élet, ha már a lurkó is futkozik.
2009. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mindenhez így állnánk hozzá, hogy úgyis rossz lesz egy idő után, akkor ülhetnénk a fen..kön várva a halált. Kihalna az emberiség ha senki nem szülne gyereket azért, mert mi lesz ha 5-10 év múlva megromlik a kapcsolat! Ezt előre nem tudhatod, de az életedet nagyrészt te alakítod. Tehát tehetsz azért, hogy ne laposodjon el a kapcsolat. Attól érdekes az élet, hogy nem tudod, mi lesz. Ha meglenne mindenkinek a saját forgatókönyve dög unalom lenne az élet, nem gondolod? Ha mégis oda jut a dolog, hogy kilépsz egy kapcsolatból, még mindig ott az újrakezdés lehetősége. De Te vagy az, aki életben tartod a kapcsolatot(meg persze ott a párod), ezt vagy akarod, vagy nem! Rajtad áll!
2009. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb házasság véleményem szerint azért laposodik el, mert a felek már megszokták h ott vannak egymásnak és nem kell harcolni senkiért... pedig kéne... bizonyítani a szerelmet és néha újra meghódítani a másik felet. Ha ezeket át tudjátok hidalni, biztos nem fog ellaposodni.
2009. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jókat írtak a válaszolók, remélem igazuk van:)
2009. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!