Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kary 24 kérdése:

Viszza tudom még valaha szerezni? Szeret Ő még engem?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 23:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hát nagyon szépen köszönöm neked mindezt amit írtál!

Már ilyeneket írtam neki meg mondtam is neki személyesen,csak az a baj hogy ő még fiatal és nem nagyon élte ki magát, mármint bulizás terén4 Azt mondta nekem hogy ő most egy picit élni szeretné az életét mert mellettem nem nagyon tudta! Mindezt én meg is értem mert tényleg nem olyan volt az életünk ez alatt a 4 év alatt hogy éltük volna az életünket, és ez nagyon fárasztó is volt, de muszály volt! Nekem most mielöbb talpra kell állnom,és látnia kell hogy erős vagyok, meg tudom valósítani az állmaimat, állmainkat, még ha marha nehéz is lessz! Miután elérem az állmaimat, megpróbálok vele beszélgetni, hogy én még mindig ugyan úgy érzek, vagy még erősebb is lett amit érzek!Remélem mire ezeket az állmokat elérem nem lessz még késő, nem fog rajtam meg ezen a 4 éven túllépni,és boldogan tudunk mindketten élni egymás mellett szülők nélkül! Mert azokkal nem megy ugy mint ahogy kéne neki! Remélem ez egy jó taktika, és igy visszakapom kit tiszta szívemből imádok! Mindezt az ötletet én is ugy kaptam, de ésszerűnek tűnik! Meg neki is bevállt,azóta már van nekik 2 gyerkőc, és szeretik egymást!

Köszönöm jó kívánságodat!

2012. máj. 7. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!