Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják arra a lányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berny18 kérdése:

Miért mondják arra a lányra hogy k*rva, aki szeret a barátjának orális örömöt szerezni?

Figyelt kérdés

Rám már sokszor azt mondták, hogy k*rva vagyok. De én nem vagyok olyan mint egyesek. Szerelemből csináltam.


Ti hogy vagytok ezzel?


2010. máj. 16. 14:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
csak irigykednek, mert ők vagy nem merik, vagy nem kapják meg az orált. :) ne foglalkozz velük.
2010. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút egyetértek veled, miért lenne ez kurv@ság?

Akkor az a pasi meg undorító hímringyi aki a bnőjét elégíti ki?

Ja és akkor már a szex az meg az abszolút tabu témakörbe tartozik vagy micsoda? XD

2010. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Csak azért az a bántó, hogy olyan lányok is mondják akik minden fiúval összefekszenek... =(
2010. máj. 16. 14:51
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk 12 éves vagy, elég érdekesen hangzana hogy "Szerelemből...".

De ne foglalkozz velük (gondolom több vagy mint 12:D)

2010. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Na igen. Ennyi erővel már mindenki k*rva és himringyó aki szexuális életet él.
2010. máj. 16. 14:53
 6/20 anonim ***** válasza:
nem k#rva, ő dolga, csak az a kérdés más honnan tudja hogy ilyet csinál? mert ha már elhíreskedik vele k#rva, mivel szerintem ha a barátja örömére teszi elég ha kettejük közt marad a dolog.
2010. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Több vagy mint 12. Tuti, hogy lefogtok hurrogni az életkorom miatt. 15 vagyok. Majd egy éves járás után csináltam meg.
2010. máj. 16. 14:54
 8/20 A kérdező kommentje:
Több vagyok mint 12. Tuti, hogy lefogtok hurrogni az életkorom miatt. 15 vagyok. Majd egy éves járás után csináltam meg.
2010. máj. 16. 14:54
 9/20 anonim válasza:
0%
hat szer ne csodalkozz h k...-nak titulalnak!!!!
2010. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Most nem azért de mit kell reklámozni magad a bnőid körében is h lesz*ptad a pasidat?Ez egy intim dolog, akkor nem mondanának ilyen hülyeséget sem
2010. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!