Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják arra a lányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berny18 kérdése:

Miért mondják arra a lányra hogy k*rva, aki szeret a barátjának orális örömöt szerezni?

Figyelt kérdés

Rám már sokszor azt mondták, hogy k*rva vagyok. De én nem vagyok olyan mint egyesek. Szerelemből csináltam.


Ti hogy vagytok ezzel?


2010. máj. 16. 14:48
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nem a barátnőim akik k*rvának titulálnak. Csak ők szeretnek pletykákat terjeszteni ha már valaki együtt jár valakivel. És az 1 dolog hogy a legjobb barátnőm tudja. Neki is csak azért mondtam el mert megbízok benne 11 év barátság után.

*

Azért nem vagyok k*rva mert 15 éves vagyok és szerelemből, több mint 1 év után megtettem a barátomnak. Örömöt akartam neki szerezni. Ennyi.

2010. máj. 16. 15:07
 12/20 anonim ***** válasza:
68%
már nem azért de ez miért reklámozás?? mi csajok pl a koliban mindent megosztunk a másikkal ha esetleg kérdez, vagy szüksége van a tapasztaltabbaktól segítségre.. nem kell ezt feltétlen reklámozni! az meg hogy utána beszólnak neki az már az ő primitívségük.
2010. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%

Most írta h nem bnői, szal vhonnan mégis csak megtudták, és olyannak minek elmondani?amúgy ne csinálj ebből nagy ügyet, majd kinövik.


egyébként előző:azon mégis mit kell megbeszélni?:D:D hogy csináld?XD már boccs..xD

2010. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

nemtudom, én általába nem kapcsolódok be. de vannak szobatársaim akik bizonytalanabbak és kiváncsiak hogy mégis hogy lenne jó csinálni ezt-azt.. tudod nem mindenki születik sz*pósr*bancnak mint te :D


amúgy, ha nem barátai akkor nem téma az előző hozzászólasom

2010. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

természetesen nem sértésből kérdeztem (előző vagyok)

csak ez is egy intim dolog, ha vmit nem jól csinál majd beletanul

2010. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

A suliban valaki együtt van valakivel akkor azok a csajok egyből terjesztik hogy lefeküdtek egymással, a lány l*szopta a fiút. Nálunk ugye pont rátapintottak a lényegre és az a baj hogy szinte mindenki hisz nekik. Én meg nem akarom hogy az egész suliban ez legyen a téma.


A másik kérdezőnek meg igaza van mert meglehet beszélni és tanácsokat is lehet kérni. Bátyám barátnője például adott.

2010. máj. 16. 15:15
 17/20 anonim ***** válasza:
én egyetértek veled, nekem a barátnőm (!) szokott olyanokat mondani h lesz*pok mindenkit stb. holott sosem mondtam neki ehhez hasonlókat mert annyira azért nem jó barátnő.. ismeri néhány előző barátomat akikkel csak 2-3 hónapig voltam együtt, tehát semmi sem történt csókon kívül. az egyikkel fordulhatott volna csak komolyabbra, de végül vele sem akartam semmit. és ő mindenki előtt olyanokat mond nekem hogy "jaj te már mindenkit leszoptál 1 nap járás után" stb. pedig nem reklámozok semmit sem.
2010. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Na igen az ilyeneket utálom én is.

Meg hát gondolom azért is mondják, csinálják ezt mert elakarják venni tőlem a barátom. Azt hiszik hogy ezért majd szakítunk.

2010. máj. 16. 15:40
 19/20 anonim ***** válasza:

Kb én a helyedben a képükbe röhögnék. Mondjuk már nem vagyok 15 éves, akkor azért még nehéz, de tegyél rájuk egy lapát trágyát. Tudod, mindenkinek más az értelmi szintje, és egyeseknek A = A, vagyis szop a k*rva, aki szop az k*rva.

Örömöt akartál szerezni a barátodnak (és minden bizonnyal sikerült is) csak ez a lényeg. Hogy ők mit gondolnak, ne érdekeljen. Jó szerelmes fiatal éveket! :)

2010. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsod :)

Én is ezt fogom tenni.

2010. máj. 17. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!