Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nös ferfit szeretek. Boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nös ferfit szeretek. Boldog lennek, ha csak a szeretoje lennek?

Figyelt kérdés
NAGYON SZERETEM ES EGY EJSZAKAS KALANDAL IS BEERNEM CSKHOGY AZ ENYEM LEGYEN!!!!!!!!!!!!
2009. jún. 23. 20:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Te mennyi idős vagy?És a férfi mennyi idős?
2009. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tudod abban igaza van a többieknek,hogy egy idő után egyre többet akarsz maj és setleg szerelmes is leszel.Én tuom,mert vvolt közöm nős pasihoz és nem is egyhez.Végülis mindgyiknél ugy alakult a dolog,hogy ők kezdeményeztek én meg belementem,de egyik se gyszeri dolog volt.Tartott hosszabb ideig mindegyik.Na és igen egy idő után elöjönek az érzelmek és hát tudja az ember,hogy ugyse lehet semmi és csak te fogsz szenvedni.Ennyit nem ér.Viszont tapasztalatnak jó.Én végülis nem bántam meg őket.
2009. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hat igen............de amugy nem jo a csaladi eletuk.....tudom mert ismerem jol....talan nem fogom megtenni...........de felek attol h nem tudok ellen allni a kisertesnek mivel nagyon szeretem:(((:((.......es ha egy olyan helyt futunk ossze ahol ismeros nincs biztos h megakarja tenni.........es haaat annyira szeretem h lehet h belemennek...........ettol felek:(((((:((((((((:((......amugy koszonom a valaszaitokat:)
2009. jún. 24. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!