Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nös ferfit szeretek. Boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nös ferfit szeretek. Boldog lennek, ha csak a szeretoje lennek?

Figyelt kérdés
NAGYON SZERETEM ES EGY EJSZAKAS KALANDAL IS BEERNEM CSKHOGY AZ ENYEM LEGYEN!!!!!!!!!!!!
2009. jún. 23. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
háát te tudod...h annyira akarod,de egy idö után egyre többet szeretnél majd,és jönnek a problémák.....
2009. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
elég nagy bunkóságnak tartom. szétszakitani egy családot? gratulálok hozzá, szánalmas vagy.
2009. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Mivel nős felejsd el!
2009. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ELFELEJTEM DE EGYSZER AZ OVE AKAROK LENNI!!!HA TOBB NEM IS LESZ DE SZERETKEZNI AKAROK VELE!!!!:((((((((
2009. jún. 23. 20:48
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Elég önző vagy, hogy egy szexért szétválasztanál egy családot. Feküdj le valakivel és közben gondolj a pasira. Talán nem barmolod szét X ember életét. Hát csodálatos, meddig fajult a tapintatlanság.
2009. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem sem elégednél meg egy éjszakás együttléttel.

Ha annyira magadnak akarod nézz utána, lehet, hogy boldog családi életet él és azt nagy önzősség lenne felrúgnod.

2009. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
de ha a pasi meg belemegy, hát ő se különb mint te.
2009. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Hány éves vagy?
2009. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem lennél boldog.Tapasztalat, én voltam ebben, a végén visszaléptem pedig már csak centik választottak el.

Nem tudom mi lett volna ha megteszem, azóta is szégyenlem.Iszonyú lelki ismeret furdalás volt minden együtt töltött idő után,hogy a családjától veszek el időt.

Ha így gondolod,hogy meg kell tenned önző lelkiismeretlen vagy.Bocsi,hogy ezt írom.

Gondold meg,keress mást,mert később megbánod,ha megteszed.

Én szégyenlem,hogy kis híján tönkre tettem 1 családot!

2009. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Ááááá, tutira nem érnéd be egyetlen szeretkezéssel. ez ilyen. aztán majd akarsz egy következőt és így tovább. talán egyszer sikerül befűzni a pasit, de utána elege lesz belőled, sőt egyenesen utálni fog. ezt akarod? felejtsd el sürgősen. érd be azzal, hogy esténként róla fantáziálsz.
2009. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!