Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos a kinézet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a kinézet egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mindenki a külső alapján dönt?Mondjuk ha nagy melle van valakinek,de van rajta súlyfelesleg?Vagy van akinek a belső számít?Kort,nemet írjatok léci.köszönöm.
2012. máj. 4. 12:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy lánybarátom, aki eleinte nem tetszett, de idővel annyira összeszoktunk, hogy beleszerettem. Nőies, de mégsem fogott meg elsőre. Kavarogtunk, majd elhajtott. Azóta meg elég rossz a kapcsolatunk. Tökre sajnálom. Szóval azt mondanám, hogy nálam ebben az esetben sokkal fontosabb volt a belső.


23/F

2012. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Mcgalagony17 ***** válasza:
100%
Szia én lány vagyok, 18 éves. Megnyugtatlak: azok a pasik, akik azt állítják, hogy csak a deszka szupermodell alkatú lányokat szeretik, felszínesek és csak villogni akarnak a barátnőjükkel. Az ilyen pasikkal nem is érdemes foglalkozni. Ha valaki a lelkedbe szeret bele, a súlyfelesleg nem probléma, és a nagy mell mindenképp előny:D
2013. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!