Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Fontos nekem Ő!

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam akivel jó kapcsolatban vagyunk.Ma kémia órán bejelentette,hogy szakítottak a pasijával.Elmesélte a részleteket majd egy kis szünet után megkérdezte szerettemet kérdeztem hogy miért kérdi ő azt mondta hogy mostanában mindenkitől megérteti,nem mondtam semmit.Majd még szünetben is megkérdezte.Erre aztmondtam igen.Suli felhívtam beszélgettünk egy rövidet majd a végén úgy köszöntem hogy szia szeretlek visszakérdezettre és annyit mondtam szia.Mit tegyek?Szép lány de nekem sokat ér a barátságunk és nem szeretném elrontani.Próbálkozzak?
2012. máj. 2. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Inkább kasztráltasd magad.
2012. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, most nincs kedvem gyp-s irományok kibogozásához. Légyszíves írd le még egyszer érthetően.
2012. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ebből nem sokat értek. Mit kérdezett ki és kitől?? Írd már le normálisan...
2012. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

sz*r a szöveg

de azért vmit kivettem belőle

ha ő kérdezte akkor szerinted?

gondolj bele ha te kérdezted volna tőle

ÉS MEGKAPOD RÁ A VÁLASZT

2012. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kémia órán miután elmondta hogy szakítottak megkérdezte hogy szerettemet nem mondtam semmit majd később megint megkérdezte ekkor azt mondtam igen.suli után felhívtam és nem kérdezte de mondtam hogy szeretem nyomasztó csend majd elköszöntem. (bocsi Swype és nem olvastam újra)
2012. máj. 2. 17:11
 6/9 anonim ***** válasza:

" szerettemet "

EZ MI????????????????

2012. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
17:01tél szeretném megtudni hogy segítette neki?
2012. máj. 2. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha az oldalon a felhasználók részére IQ minimumot írnának elő.
2012. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerettem-e vagy szeretem-e

Szerintem így gondolta. Ha szereted, akkor mondd meg neki. Ha meg nem akkor mondd, hogy csak barátként szereted.

2012. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!