Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja engem szeret, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja engem szeret, de óránként tesz megjegyzést a ex-éről. Mégse olyan nagy ez a szerelem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval 1hónapja vagyok együtt a párommal és eddig nem volt ilyen... de 2napja folyamatosan posztolgat egy közösségi oldalra a volt barátnőjével kapcsolatosan zenéket/dátumokat.

Azt nem értem, hogy ha hiányzik neki vagy valami akkor miért nem írja le nekem, hogy vele akar lenni és nem velem?!(egyébként elég hosszú ideig voltak együtt majdnem 2évig) de azóta volt már egy 7hónapos kapcsolata is előttem.


Valakinek valami ötlet, hogy miért lehet ilyen? Vagy, hogy hogy próbáljak vele beszélni erről?

az a baj h én őt nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni.

ÉRTELMES válaszokat előre köszönöm.:) 19/L


2012. máj. 2. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondani sok mindent lehet.
2012. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele és nyíltan kérdezz rá, mert ezt te sem fogod hosszú távon bírni.:s sajnos lehetséges, hogy még a másikat szereti és ezért jön elő neki vagy csak egy szép emlék számára. minden képen beszélj vele!:)
2012. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lila nyuszi ***** válasza:
Megkérdezted miért csinálja ezt? Szerintem otthagynám...
2012. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!