Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet úgy életre-szóló társam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy életre-szóló társam valaki, hogy nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
27 éves ffi vagyok. Már elég régóta várok az igazira. Legtöbb nőbe nem tudok szerelmes lenni. Egy-kettő lett volna, akibe igen, de azok pont kidobtak. Már nagyon szeretnék komoly kapcsolatot, és elkötelezni magam, de nem tudom, hogy lehet-e úgy társam valaki életem végéig, hogy szerelem (legalább az elején) nincs, csak szeretet?

2012. máj. 1. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, rohadt nagy elhatározással.
2012. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, ha közbe szerelmes leszel vkibe, úgyis ott hagyod akit """"csak"""" szeretsz.
2012. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, de minek? Előbb utóbb belefáradsz, és ha mégis jön végre egy szerelem, csak csalódást okozol a párodnak. Mert lehet, hogy ő meg szeret téged.
2012. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, ha valaki mondjuk beléd szerelmes, az elriaszt, vagy miért nem tudod viszonozni?
2012. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az az egy-kettő milyen indokkal dobott ki?
2012. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg lehet, régen sem szerelemből lettek egymás társai az emberek, aztán mégis működött köztük, mert akarták.

Talán annyira ügyelj legalább, hogy szeretni azért tudd az illetőt, vagyis ne érezz utálatot/undort, továbbá hogy a külsejével is legyél megbarátkozva. Pasiknál úgyis az a fő, hogy jól nézzen ki a nő, nem? Tehát olyannal kezdj csak, aki azért tetszik. És beszéld meg vele, hogy nálad később alakul ki a szerelem. Nincs ezzel gond, hogy tisztában vagytok egymással.

Én mondjuk épp fordítva vagyok beállítva. Sajnos én első látásra szerelmesedek, és ez sokkal több kínnal jár, hisz még megmagyarázni sem tudom, hogy miért szerelmesedek belé abba, akibe. Ha nincs viszonzás, az a halál. Ha van, de csak kihasznál egy olyan, aki nem nagyon tud szerelmes lenni, (mint te), akkor az még nagyobb halál. Ha tudom, hogy az illető később lesz csak szerelmes belém, vagy nem lesz az, akkor az kisebb halál, mert tisztában vagyok a ténnyel.


Érthető?

2012. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet!Ismerek ilyen párt,már 5éve együtt vannak, a férfi nagyon szerelmes a nőbe,a nő viszont sose volt belé,még mindig az exén rágódik,aki ha felbukkan, akkor előtörnek belőle az érzések.(megcsalás nem volt persze,nem is lesz).Mondjuk én sosem tudtam megérteni, miért van vele.A nő azt mondja, hogy más férfit úgysem találna!

Én szerelem nélkül nem tudom elképzelni azt, hogy megházasodjak,vagy egyáltalán élettársi kapcsolatba kerüljek valakivel...Volt olyan kapcsolatom,ahol az elején szerelmesnek hittem magam,majd véget vetettem inkább,mert rájöttem, ez nem szerelem. 2évig tartott...Hiszem azt, hogy az igazi szerelem több mint 2évig tart majd :)

2012. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Érthető. De azért nem tudom mennyire tudja elfogadni a másik fél. Azért ez keményen hangzik.

Válaszolva: Általában megérzik a nők, hogy esélyesek, és hajtok, ezért valamiért ilyenkor visszakoznak. Az indok mindíg más, de ez egyértelműen csak menekülés miatt van... Hülye nem vagyok, én is ugyanezeket mondom, ha nem akarom megbántani a másikat.

Hogy miért nem viszonzom? Mert a szerelem nem gombnyomásra működik. Legalábbis nálam. Viszonoznám én szívesen, mertvan aki igazán megérdemelné, de ha nem megy...

És várni meg azért nem akarok már az "igazira", mert úgy gondolom, hogy 10 év várakozás pont elég volt. Eddig az összes csajomat azért dobtam, mert éreztem, hogy nem ő az igazi. És megérte? nem. Jó lenne már egy "igazinak" nevezhető...

2012. máj. 1. 23:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Ó, kedves kérdező, neked túl jó a helyesírásod, akkor nem az vagy, akire gondoltam :D Pedig azt hittem, már kezd megkomolyodni. :D
2012. máj. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem nem lehet együtt lenni olyan emberrel, aki iránt csak szeretetet érzel...saját tapasztalat!!!! És szerintem a másikkal szemben sem szép dolog!!! Majd találsz magadnak valakit, akibe beleszeretsz, adj időt magadnak.
2012. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!