Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha kiderülne hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha kiderülne hogy a barátod volt már férvival vagy nem volt de vágyna rá?

Figyelt kérdés
És mondjuk elmondja az érzéseit mert a legmélyebb bizalmába avat? Nekem semmi bajom a melegekkel -csak azon töprengek ..ha szerelmes lennék az illetőbe biztosan fájna. Másrészt jól esne h megosztotta velem ..mit gondoltok ?( a kérdés elméleti bár volt már olyan helyzet h gyanítható volt..)
2012. máj. 1. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mintha egy lánnyal csalna meg. Nem?
2012. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszabb, mintha egy lánnyal csalna meg.


Én tipliznék!

2012. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha csak a barátom, akkor az is marad. Ha több volt mint barát, akkor kénytelen lennék "visszafokozni".
2012. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nem mélységesen szeretném, akkor természetesen repülne. Nem várnám meg, amíg HIV-et hozzon haza nekem, miután beváltotta a régi vágyát.Arról nem beszélve, hogy csalásalapításnál továbbadhatná a ferde hajlamát. Hát kösz, nem vágyok homokos férjre, és homokos gyerekre.
2012. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát nem .Szerintem ez fordítva igaz lehet ha egy ffit egy nő nővel csal meg, de ebben az esetben ..-én nem tudok azonosulni ezzel -szóval ..nem jobb..(ja és elmondom miért : mert egy biszex pasi meleg lesz -mig egy nőnek mindig is hiányozni fog a fallosz -tehát mig egy bi nő marad bi addig egy idő után a bi ffi meleg lesz ez tuti sajnos )
2012. máj. 1. 15:13
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem amugy az a baj h még mindig rengetegen titkolják több okból ,lehet amiatt is mert mert maga elött sem merné felvállalni nem h társadalmilag -szóval nem biztos lányok ,h tudjuk, h megtudjuk ,vagy lehet csak utólag ..
2012. máj. 1. 15:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Kifutnék a világból!Undorodnék. Nem azért mert bajom van a melegekkel illetve a biszexuálisokkal, hanem azért mert azt az elvet vallom, hogy a párom csak a női nemiszervet szeresse. Nagyon rossz érzés fogna el, ha tudnám, hogy már egy férfi ánuszában járt előttem....Otthagynám az biztos!
2012. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
semmit, ha neki jó. 21L
2012. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!