Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit tennétek, ha a pasitokról kiderülne, hogy van egy gyereke?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a pasi is akkor tudja meg, előtte ő sem tudta. És nem idősebb, pl 40-es pasikról van szó, hanem fiatalabb, 20-30-as.

2012. ápr. 6. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Csalódnék benne, felelőtlennek tartanám. Hogy mit lépnék, az a kapcsolat komolyságától függ.

De nálunk már tuti nem lesz ilyen.

2012. ápr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mellette maradnék,támogatnám...,de attól függ milyen a viselkedése..hogy hogyan fogadja...mik a céljai..stb...
2012. ápr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Ha ő sem tudta, az elég meredek. Hogyhogy nem tudta? Elköltözött a volt csaja, vagy mi?


Nekem nem férne bele egy idegen gyerek a kapcsolatba. Sajnálom.

2012. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
úgy lehet, hogy nem tudta, hogy pl szakítottak, a csaj utána vette észre, hogy terhes, csak már nem szólt neki. egy nagyvárosban pedig föl sem tűnik, nem mint falun mondjuk.
2012. ápr. 6. 09:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha tudja a pasi hogy van gyereke és eltitkolja az gáz. Engem amúgy is zavarna ha lenne idegen gyerek.
2012. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha tudnam a valos korulmenyeket, nem titkolozas lenne a vege. Persze a kapcsolatunk komolysagatol is fugg.
2012. ápr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát nyilván attól függ mennyire gondoljuk komolyan a kapcsolatunkat.


Egyébként ha eltitkolja, akkor az baj, valószínűleg véget vetne a kapcsolatunknat, viszont ha nem tudja... Hát jó, persze gáz, hogy nem tud a saját gyerekéről, de nem szándékosan titkolta el, hiszen ő maga sem tudott róla. Megbeszélném vele, hogy mit szeretne.

2012. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
úgy értettem a kérdést, hogy a pasi is akkor tudja meg, és nem eltitkolta!
2012. ápr. 6. 09:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Á, látom, lepontoztak az őszinte válaszért, mert NEKEM nem férne bele, hogy hirtelen előbukkan egy gyerek. Nincs jogom a véleményemhez? Ha mindenki ennyire elfogadó, vajon akkor miért van annyi probléma a mozaikcsaládoknál?
2012. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja, és engem nem az zavarna, hogy eddig nem tudta, hanem az, hogy nekem nem kellene más gyereke, hacsak nem én akarom örökbe fogadni. Sőt elvált pasival sem kezdenék, akinek már vagy egy gyereke. A lényeg, a gyerek. Aki persze ezek felett szemet huny, hogy van gyerek, annak szerintem mindegy, hogy eleve volt vagy most derült ki a léte.
2012. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!