Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok hozzá, ha a pasitokról kiderülne, hogy anno volt együtt prostituálttal?

Figyelt kérdés
Ha olyan pasitok van akit imádtok, tökéletes a kapcsolatotok, és egy olyan srác akiről semmi rosszat nem tudnál elképzelni olyan jólelkű és önzetlen és mégis egy ilyen undorító dolog derül ki róla :S
2011. febr. 14. 19:52
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
És mennyire tulajdonítanátok jelentőséget ennek egy szinte tökéletes kapcsolatban?
2011. febr. 14. 19:55
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
1x kipróbálta:D szinte minden pasi kipróbálja :) :D
2011. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Engem ez nagyon taszít :S
2011. febr. 14. 19:59
 4/18 anonim ***** válasza:
9%

"undorító dolog derül ki róla :S"

Undorító??????

A lányok sokkal undorítóbb dolgokat csinálnak.

2011. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Hát meglepődnék és jó nagyot csalódnék. Hogy ténylegesen mit tennék azt nem tudom még elképzelni sem, de tuti, hogy nem örülnék neki.
2011. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Minden pasi kipróbálja???? Hát én kevesebb olyat ismerek, aki kipróbálta, már bocsi. Bár a mai világban a prosti jelzőt már majdnem minden második utcán mászkáló csajra rá lehet aggatni, ímmel-ámmal. Még ha nem is hivatásosak...

Ha még csak kezdődő kapcsolatról lenne szó, eléggé elgondolkoznék azon, hogy hogyan tovább. De mivel azt mondod, hogy szinte tökéletes a kapcsolatotok, kivesézném vele a dolgot részletesen, hogy miért csinálta? Mikor csinálta? Egészséges volt-e a prosti? Egészséges ő azóta? Szóval minden apró részletről szeretnék tudni, és utána mérlegelnék. De a kisördög ezután mindig ott lenne a fejemben, hogy nehogy újra megtegye. Bár normális, harmonikus kapcsolat és szexuális élet mellett nem hinném, hogy ilyesmire igénye lenne. 21/L

2011. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Holnap lesz 4 hónapos a kapcsolatunk, minden tökéletes, biztos hogy most nem csal meg, csak engem nagyon zavar, hogy anno többször is volt prostival :S undorérzést kelt bennem az, hogy anno egy lotyóban is járt az a szerszám ami manapság bennem is :S gusztustalannak tartom, de ettől még nagyon szeretem
2011. febr. 14. 20:15
 8/18 anonim ***** válasza:
Én ugyan fiú vagyok, de lenézem azokat, akik hivatásoshoz mennek :D A férfi legyen férfi, és ne folyamodjon mindenféle kiskapukhoz.
2011. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Minimum egy teljes kivizsgálást kérnék tőle, és csak az eredmény után engedném újra magamba, ha minden ok.. tudod vizelet, ondó vizsgálat!
2011. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
szerintetek ha 1 férfi nem talál magának akár 1-éve már barátnőt az a farkát veri, nehogy azt higgyétek, felmegy egy szajhához és kész.
2011. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!