Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a barátnőtök nagyon-nagyon rendetlen?

Figyelt kérdés

Ha vendégek jönnek vagy ilyesmi, szépen összepakol meg minden, de nem képes rendet tartani.

Én ilyen lány vagyok sajnos :/ Egyszerűen annyira szétszórt vagyok, soha nem sikerül megtartanom a rendet, hiába pakolok mindig össze.

Félek, hogy ez a barátomat zavarni fogja.

Titeket nagyon zavarna?



2012. ápr. 10. 18:45
 1/10 ASOT ***** válasza:
100%

ha együtt laknánk akkor lennének kompromisszumok, és megbeszélnénk h azért legyenek határok és legyen valamilyen szinten rend, nem kell h a fiókban is élén álljanak a dolgok mint a hadseregben de azért legyen rend...


Ha nem élünk együtt.....akkor az a lényeg h a kocsimban ne csináljon rendetlenséget és szemetet

2012. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Láttál már agglegény lakást?
2012. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én egyből belé zúgnék,máris lenne egy közös pont bennünk.
2012. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az én csajom is iylen...XD ki nem sz*rja le...én nemvárom el, hogy minden patyolat legyen, ha ottvagyok...örülök, ha vele lehetek, és a legkevésbé sme érdekel a környezet...:)
2012. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vannak bizonyos határok, de elfogadható dolog, persze ez embere válogatja, valaki nagyon háklis rá, valakit kevésébe zavar:)
2012. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én is rendetlen vagyok,ezért nem érdekelne.

27/F

2012. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmit, összeillenénk.
2012. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem néha zavar, de nem tudok mit tenni. Ha nagyon megunom a ganajt akkor összepakolok valamennyire. De ettől még nem kérdőjelezem meg a kapcsolatunk mivoltát, ez nem egy olyan kaliberű probléma ami miatt dobnék egy 5 éves kapcsit.


Az már jó jel ha neked is feltűnt a dolog, innen már egy lépés, hogy felállj és összepakolj.

2012. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem egy ilyen feleségem van. Az elején csak rendetlen volt, most már putri van! Rohadó étel a hűtőbe, meg több hónapos krumpli, hagyma a fészerben... A ruhák halomba állnak mint a szénakazal. Férfi létemre én takarítok, hogy nehogy beköltözzenek a csótányok. Az anyja is ilyen volt. Akkor még nem gondoltam, hogy ez rosszabbodik. Sajnos rosszabbodik! Még, jó, hogy nagyon, nagyon messze élnek! De szerintem a lánya is ide fog jutni, bár az anyját elvitette elmeorvoshoz is, de negatív. Nálam a válás is már terítéken van emiatt.
2012. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán izgat hogy most rumli van e a szobájában vagy rend, csak ne legyen kéthetes kajamaradvány a szobában.
2012. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!