Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Vonzó nektek ha a csajotok rendőr?

Figyelt kérdés
Bocs picit unatkozok,meghát én is annak tanulok és kíváncsi vagyok a pasinak ez mennyire jön be :)
2012. ápr. 30. 20:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát...a rosszfiúknak biztos nem. :D
2012. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
csak ne mondd el neki mivel foglalkozol valójában...;D nekem mondjuk igen, főleg hogy én is szakmabeli vagyok :)
2012. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Te egy igazi rosszfiú-faló vagy. :DDDDD


Amúgy nekem simán tetszene :D Csak hát szerintem ő jobb kondícióban lenne mint én... :D Az azért egy csöppet zavarna. :D



21F

2012. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

igen engemm izgat :)

20F

2012. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Bár ha jobban belegondolok, lehet hogy még sem annyira imponáló... Egyik az, hogy minden nap paráznék, hogy egy darabban érjen haza... Kikészítene.

No meg ha valami rosszul alakul a kapcsolatban akkor mi lesz? Hirtelen felindulásból agyonlő? :/ Vagy agyonver a gumibottal? Vagy rámküldi a kollégákat, hogy hurcoljanak meg? Amilyen korrupt a magyar igazságszolgáltatás...

Jobb szeretek nyugodtan aludni, meg élni. Ebből a szempontból nem vonzó...



21F

2012. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Úristen milyen állatoknak hiszed Te a rendőröket :D Te jó ég..:)
2012. ápr. 30. 20:55
 8/23 anonim ***** válasza:

hallod csajszi, én már semmin nem lepődök meg. Minap olvastam, hogy egy rendőr vácon fejbelőtte magát az őrsön.

Ma meg ez...:

[link]


Már tényleg semmin nem lepődök meg. Ezért is jobb leredukálni a kockázati tényezőket amennyire lehet. :D


21F

2012. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Pontosan annak, sajnos.
2012. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Akkor le kéne szokni a torrentezésről? :O ;(

Na, persze ez csak vicc, mármint nem lenne kizáró ok. Azt mondom mindenki azt csinálja amit élvez és szeret.

2012. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!