Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal csajok/pasik (kb 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal csajok/pasik (kb 25 alattiak), volt már úgy, hogy egyszerre több pasitok/csajotok volt? Ha igen, hogy kerültétek el a lebukást?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 22:39
 1/4 $ € Ž ***** válasza:
Intelligencia kérdése az egész.
2012. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyik az egyik városban másik a másikban:D, hova mész? ja koleszos haverokkal összefutunk ennyi:D
2012. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megoldottuk:) Elém jött a lakásunkra,bekisért a suliba.(Közelebb lakott mint a másik,jobban is szeretett) Óra után leléptünk a folyosóról:) Könyvtár pl,udvar... Ilyen helyeken találkozgattunk... Mikor hol..

Fél évig ment,akkor buktunk le. De mindkettőnknek volt más,ráadásul ők is osztálytársak voltak.


Egyébként azóta ujra összejöttünk,házasok vagyunk és 2 éves lányunk van. 26 évesek vagyunk. S 20 évesen kezdtük a kapcsolatot.. Nehéz volt,de megérte:)

2012. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

időbeosztással.

délután találkozgattam a frissen felcsípettekkel.

este felé az aktuális barátnőmmel.

éjszaka meg mentem a dugibarátnőmhöz.

mondjuk kb fél évig bírtam így,mert időben ez azért elég melós.

és persze nem minden nap ment ez az órarend.

2012. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!