Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik nektek feltűnt, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nektek feltűnt, h a csajotok akkor csinál piti dolgokból jeleneteket mikor szeretet, törődés hiánya van?

Figyelt kérdés

Amikor a munkátokkal, haverokkal, tv, internet, videojátékkal vagytok elfoglalva huzamosabb ideig, a csajmeg nem kap elég figyelmet, kedvességet, akkor csinál vmi balhét apró ügyből. Ezzel eléri h odafigyeljetek rá.


Hogy élitek meg ezt az egészet, és mit gondoltok erről?


2012. febr. 19. 02:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A neurotikus viselkedést maximum egy szakorvos veszi észre... Ha a pasid nem törődik veled eleget, ne majrézzál, hanem nyisd ki a pici szád és mond meg neki kerek perec, hogy nullának érzed magad, mert nem törődik veled. Ha ezután is tojik rád, hagyd ott.


21F

2012. febr. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csajok, nektek feltűnt, hogy a pasitok nem pszichológus? (Tisztelet a kivételnek, akinek az :D) Meg hogy nem érti a közvetett jeleiteket, és inkább legyetek vele őszinték?
2012. febr. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gratis30 ***** válasza:
Na azért ennek az érmének is két oldala van ám! Pl menzesz előtt is tudnak a csajok oltári nagy elefántot gyártani bolhából! No meg azért meg kell vizsgálni a nem tőrődés miértjét is. Ha egy csaj idővel nem figyel oda dolgokra, hogy a pasi beinduljon tőle pl néha egy smink, szexi cucc, stb akkor ellaposodik a kapcsolat. Én is jártam így és nem éreztem azt, hogy a csajomhoz közelednem kéne. De ez nagyon jellemző a szülés után lévő nőkre is.
2012. febr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!