Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Létezik közöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Létezik közöttetek még normális felfogású + még ki is néz vhogy, akinek normális csajra van szüksége és nem szolis ribikre?

Figyelt kérdés

tapasztalataim szerin erre a fajra még a fehér hollónál is ritkábban talál az ember. érdekelne a véleményetek, bizonyítsátok h:

1) van ilyen

2) nincs, és miért elég nektek a buta, sekélyes libasereg


2012. ápr. 28. 22:15
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

kedves ASOT!

sajnos nem tudok neked ellent mondani, igazad van, ebből tényleg nem derül ki az igazság, de jó hallani egy-két véleményt.

azt szerintem te is tudod h nem az egészséges színű lányokra gondoltam hanem nutellabarnább társaikra.

és senki nem bántott meg, nem ezért kérdeztem

2012. ápr. 28. 22:25
 12/30 anonim ***** válasza:

Jaaaaajjj :D Amúgy kedves kérdező ez olyan... Azért kíváncsi lennek ezekre akik ide írják ,hogy én is ilyen vagyok :D Aztán lehet olyanok mint HELLRIDER !!!! Jah nem tudod ki az a hellrider? [link]


Őt csak dicsérték!!!

2012. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
LENNÉÉK
2012. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
*LENNÉÉK
2012. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
a pasik 80%-a pont ilyen, csak vagy nem veszed észre, vagy a "néz is ki valahogy" azt takarja nálad hogyha Johnny Depp-nél csúnyább arca van akkor bújjon is el.
2012. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 ASOT ***** válasza:

helyes! akkor megértettél! :)


még azt hozzáteszem, hogy mondjuk legyél te az illető!


feszes farmerban vagy rövidebb szoknyában, feszes fehér félpóló felső, szép hosszabb haj, (Nem hidrogénezett) eredeti akár kisebb mellek (nem gyáridudás) és egy kis szoliban szerzett szín, és normális aki 2 lábon jár a földön, -----> ez te is lehetnél! :) és tökéletes is lenne!


egy agyonszolizott akinek már nem is szép a bőre, agyonkikent, barbibabatípus , akinek elég egy Audi vagy egy s-eggfej pasi, az olyan nők jók 1-2 alkalomra ha nincs senkink!

De van akinek még akkor sem!


stimmet drága? :)

2012. ápr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
héé nem kérek semmilyen rosszindulatú megjegyzést senkitől, a kérdéssel nekem sem ez volt a célom, nem támadás volt csak kíváncsiság :D
2012. ápr. 28. 22:36
 18/30 A kérdező kommentje:
ASOT, nincs kifogás :D
2012. ápr. 28. 22:39
 19/30 ASOT ***** válasza:

helyes! :)


akkor egy kis altatódal neked estére! ha még nem hallottad (igaz nem mostani darab)

http://www.youtube.com/watch?v=uhyzf74OGSk

2012. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
köszönöm, meghallgatom ^^
2012. ápr. 28. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!