Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Létezik közöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Létezik közöttetek még normális felfogású + még ki is néz vhogy, akinek normális csajra van szüksége és nem szolis ribikre?

Figyelt kérdés

tapasztalataim szerin erre a fajra még a fehér hollónál is ritkábban talál az ember. érdekelne a véleményetek, bizonyítsátok h:

1) van ilyen

2) nincs, és miért elég nektek a buta, sekélyes libasereg


2012. ápr. 28. 22:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

létezik,ki is néz vhogy..ettöl azért néhany fokkal jobban :D

1.normálisra van szüksége

2.ha nincs olyan,akkor jöhet a libasereg

2012. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Itt vagyok és épp elég bánatos is vagyok :(
2012. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Én is ilyen vagyok. Utálom a ribancos, szolis csajokat. És én pont olyanokat keresek akik nem ilyenek:)
2012. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
én inkább buta de szexis lányokat keresek, de sajnos nem találok :\
2012. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, de nem gondolom, hogy bizonygatnom kéne bármit is. A te dolgod, hogy elhiszed-e vagy sem.
2012. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
hmmm a tévedés édes íze :D
2012. ápr. 28. 22:20
 7/30 ASOT ***** válasza:

ki bántott meg tündérkém?? melyik volt az a szemét??


amúgy meg ácsi!!! :)


Szerintem egy minimális szolis bőr még nem rib@ncos! Sok lányt ismerek akik átlagosak és eljárnak h legyen egy kis színük! Szóval attól h valaki eljár fodrászhoz időnként meg néha szoliba attól az a lány még lehet normális!


Mert ha fognám a kis kezed és elvinnélek szoliba, akkor attól még nem lennél rib@nc!


nahhh...

amúgy ezen az oldalon bőven lesz szerintem jelentkező...

De! ezt persze hogy akarod h bizonyítsa itt bárki is?

Mi alapján?

Hogy elejt egy szöveget?

"szia! nekem a természetes egyszerű, szép lányok tetszenek a normálisak akik nem partyk-úrvák hanem egy ilyen lányra vágyom régóta mint te, és én is ilyen vagyok és senkinek sem kellek???"


Csak kérdezek! ne vedd sértésnek jó?? :)

2012. ápr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Ebben a kinézetes dologban nem vagyok teljesen biztos, de azt leszámítva én ilyen vagyok :D 24f
2012. ápr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
42%
én ilyen voltam, ez a típus nem kell a csajoknak. Megváltoztam, egy bunkó g*ci lettem, azóta tapadnak a csajok :D és inkább a plázacicusok kellenek már :P
2012. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Azért ne vedd biztosra. Ezen az oldalon mindig mindenki pont olyan , amilyet a kérdező keres.
2012. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!