Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme, hogy kitartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme, hogy kitartó legyek vagy ne? Szeretném ezt a nőt.

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy kb 1 hete megismerkedtem egy 20 éves csajjal! Nagyon tündéri, nagyon aranyos! Csak az a baj,hogy kb. 2 hónapja lett vége egy közel 4 éves kapcsolatának...és érzem rajta,hogy még mindig érez valamit az exe iránt!


Ezt leszámítva minden nagyon jó, jól elbeszélgetünk, megértjük egymást,van közös témánk, magyarul kis dumagépek vagyunk, és látom a csajon,hogy szimpatizál velem!


Szerdán találkoztunk először, elmentünk fagyizni, cukrászda, séta az erdőben...stb! Minden jól alakult! Végül hazakísértem, megcsókoltam!

Másnap,azaz csütörtökön megint találkoztunk,és mondta,hogy szeretne egy kicsit bulizni! Mondom rendben!

BEvásároltunk pár italt...és iszogattunk nálam, az iszogatás olyan jól sikerült,hogy nálam ragadtunk...és sex lett belőle! Én kicsit jól voltam a piától, de arra emléxem,hogy sírt a csaj:((

SZóval tuti érez még vmit az előző srác iránt!


Közben minden nap beszéltünk, és volt vmi rossz előérzetem, de bejött... vasárnap hívott a csaj és beszélni akart velem...

A vége az lett,hogy nem tud belevágni ebbe a kapcsolatba! De tényleg nagyon jól elvagyunk, minden ok!

Azt mondta,hogy nem utál,meg semmi...de barátok lehetünk,mert jó embert ismert meg bennem!

Az lenne a kérdésem,hogy lehet megijesztettem a csajt,hogy már 2. talin az ágyban kötöttünk ki?:S Vagy túl gyors tempót diktáltam???


És ezt valahogy helyre lehet hozni vagy esélytelen??

MErt elég kitartó vagyok! Szóval bennem van a hiba??

És a csaj mondta,hogy most érzi,hogy nem kell neki pasi egy darabig, de azt is mondta,h esetleg elmehetünk majd bulizni, vagy mozi, vagy valamerre...


Ha tudtok vmi észrevételt, írjatok!


Üdv, 21/F


2009. jún. 22. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit hanyagold a csajt míg meg nem nyugszik, aztán esetleg finoman, lassan mehetnél előre. De azt, hogy ez mennyi idő csak a jó Isten tudja.
2009. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maradj a közelében,maradjatok csak barátok és ne eröltesd a dolgokat szex terén bármily nehéz is,érezze hogy számíthat rád mert ha túlteszi magát az exen - ami nem 2 hónap lesz 4 év után, lehet fél év,év, - akkorra észreveszi hogy belédszeretett.

Most csalódott,friss a seb, benned csak a jót lássa és nyert ügyed van!

szorítok, mindent bele!

U.I.: Jó lenne nekem is egy ilyen lelkis srác... :)Irígylem kicsit a jövendőbelidet...

2009. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszike a bókot!:)

Látod...van aki észreveszi,hogy milyen vagyok:)

De sajnos...akit szeretnék megkapni, nem veszi észre,hogy megadnék érte mindent!

De kitartó leszek!:) ÉS meglátjuk mi lesz, telón nem hívom a csajt, majd MSN-n beszélünk:)


És próbálom jól alakítani a dolgokat! Megvárom,hogy legyen vége a vizsgaidőszaknak!:)


És amúgy ha szabad tudnom "ismeretlen" neked van pasid?:P vagy szeretnél?::) Esetleg dumcsizhatunk,ha lenne kedved, dobj meg egy MSN címmel:P és dumcsizunk:)

Előre is köszi!


Üdv,Józsi:P

2009. jún. 22. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korai volt a szex - ezek szerint a csajszinak nem is volt egy nagy élmény, ha nem tudott feloldódni. Mert azt nem tudom elképzelni, hogy valaki egy hatalmasat élvez, aztán meg sírásban tör ki... Nyilván eszébe jutott az exe, lehet, hogy mással életében nem is volt. Fogadd el, ha vissza akar venni a tempóból, szex terén ne nagyon nyomulj.
2009. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon jól gondolod!

Előző pasija volt neki az első... Szóval tuti még elég erős érzelmek fűzik hozzá!!!


Nah de visszafogok a tempóból,és meglátjuk,hogy mi sül ki ebből!


Azért köszike!!


Üdv,

2009. jún. 22. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!