Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tortent valakivel olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tortent valakivel olyan, hogy csak sima szex kapcsolatbol atment szerelembe? F32

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
velem nem!
2012. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezekben a kapcsolatokban az a vége hogy egyik fél mindig többet akar. Te vagy a nő akar többet?
2012. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
en!teljesen behulyultem,sot a csaj 10 evvel idosebb tolem!
2012. ápr. 27. 14:11
 4/7 Vicuska87 ***** válasza:

Igen sajnos, ha valakivel a szex nagyon jó, és sűrűn "találkoztok". Egy idő után kiismered őt, hiányozni, fog ha nem olyan sűrűn látjátok egymást...

Szóval nem tudom teljesen megfogalmazni, de szerintem szex nincs érzelmek nélkül!

2012. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szuper!akkor most esz,vagy sziv?????
2012. ápr. 27. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
eddig minden kapcsolatom úgy indult, hogy pár tali után lefeküdtünk(volt hogy a 2. randin)és mindig komoly kapcsolat lett.
2012. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de mi ezt megbeszeltuk,hogy a korkulonbseg miatt,csak szex lesz..aztan csaj,tartja is magat ehhez(latszolag?)en teljesen beleorultem!se ejjelem,se nappalom,nekem o igy kell,mindenestul,gyerekestul..de aztan meg jon az agyam,agyalni es ugy erzem megzavarodok.faj a hianya is.
2012. ápr. 27. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!