Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Várjak rá? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy 2hónapos kislányom,s a párom elhagyott minket...elköltözött tőlünk..mert nagyon sokat veszekedtünk,és hiába beszéltük meg nagyon sokszor de hiába..volt mikor a veszekedtünk s bántott is,elég durván...és már akkor meg volt a babánk..:( közölte velünk,hogy már ő nem akar velünk lenni,mert rengeteget veszekszünk s ez neki nem jó,majd jön valamikor a lányához meg látogatni..annyira rossz ez így,szegény lányomat sajnálom:(

Köszönöm a válaszokat! 22/L



2012. ápr. 26. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is csak a kislányt sajnálom.
2012. ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:

nehéz....


Noss! Nézd magad és a lányodat!

Miben nő fel a lányod? Vitákban konfliktusokban, abban h a szülei tépik egymást!

mondjuk elég fiatalon lett gyermeked...de ez más kérdés.

Ne várj rá!


Még is meddig akarsz vele kínlódni és szenvedni? Egy rossz kapcsolat, TE csupán azért maradnál vele, h legyen pénz mindenre!

Ez a kapcsolat halálra van ítélve!

Nem mindenhol megoldás egy gyerek, hogy akkor majd húú megváltozik a pasi. Tévedés soxor csak nagyobb vitát szül...eleinte egyre tvább dolgozik a pasi, majd mindig el kell mennie stb stb....


Ha vannak szülők akkor költözzel, és hagyd ott a párod!

Vagy fizessen annyit h egyedül a lányoddal meg tudj élni! Ami nem könnyű, gyereket nevelni ésatöbbi! Persze nem egy anyát ismerek aki egyedül nevelte fel a gyermekét.


Ha lehet hagyd ott, állapodjatok meg a láthatásban, a gyerektartásban. ÉS vagy költözz haza, vagy fizessen annyit, de egyedül ha lehet ne maradj!

Nagyon fiatal vagy!

2012. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ASOT ***** válasza:
ja még annyit, hogy "olt mikor a veszekedtünk s bántott is,elég durván...és már akkor meg volt a babánk"---> már ez elég kellett volna hogy legyen, mikor megvolt a baba, mikor terhes voltál!
2012. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ASOT jól írja. Ebbe nőjön föl a gyerek? Hogy apu bántja anyut? Nem. Ne várj rá. Fizesse a gyerektartást, plusz látogathassa a gyereket, és ennyi. De ha legkisebb jelét is látod annak, hogy bántja a lányod, tiltsd el.
2012. ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos elég korán válaltam be a babát,de ha már megvan őt sosem bánom meg,mert egy tündéri kislány.Kár,hogy az apját nem érdekli..Szerintem is az lesz,hogy haza költözünk már a szüleim is fel ajánlották,és gyerektartást fogok tőle kérni legalább...! De azt nem értem,hogy akkor miért mondta nekem,hogy tartsuk meg a babát. Akkor nem szabad rá várni,mert ha talán vissza is jönne hozzánk,akkor is lehet,hogy ujra kezdődne előről..amit nem szeretnék..főleg a lányom előtt!
2012. ápr. 26. 16:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég elvadult elméletem van csak, de lehet, hogy a gyerekkel magához akart láncolni. Menj a szüleidhez, gyerektartásért akár a bíróságra is mehetsz. Felejtsd el a palit egy életre. Sok boldogságot+jó egészséget a kicsinek.
2012. ápr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ASOT ***** válasza:

gyerektartást fizetnie kötelező, amennyiben nem mondott le róla, de gondolom ezt nem tette! ha lemond róla akkor soha többet nem láthatja.

De nyugi a gyerektartást a te esetedben kötelező fizetnie!

Akkoriban lehet azt mondta h tartsátok meg! (de te tuti megtartottad volna még ha azt is mondod h elveteted, ezt nagyon kevés nő képes megtenni)

Szóval! Az akkor volt ez meg most van!

A gyerek vagy megváltoztatja az embert és a kapcsolatot avagy nem!

A tiesetetekben rosszabbra változtatta.


Költözz haza!

Nyugodj meg rendeződjenek a papírügyek!

Aztán meg 22 vagy! törődj magaddal, foglalkozz magaddal is, és találhatsz majd pasit, nehezebb de találhatsz.


Mekkora a gyerek amúgy?

2012. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem semmiféleképpen nem vetetem volna el,akkor mondjuk már hamarabb én hagytam volna el..s mentem volna szüleimhez,s fogok is..nem mondott le a kicsiről,de mindenképpen intézkedek,hogy fizessen! Nem szeretnék/énk retegésben élni..! Majd kiderül,hogy találok e rendes férfit..meg főleg,hogy 2hónapos kislánnyal elfogadjon..! Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 26. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!