Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak csak szája jár....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak csak szája jár. Fenekeltél már el nőt? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én szám nem jár, de szerinted 34 évesen öreg vagyok ahhoz, hogy elfenekeljelek. :)

Minek teszed fel ezt a kérdést újra?

Jelentkező volt, csak rosszul válogattál :)

2012. ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit hogyan? Elpaskolod, kész.
2012. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagy öreg 34 évesen sokan vagytok ti férfiak.
2012. ápr. 26. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Te figyi, ezt miért a gyakorikérdéseken nyomod? Engem fenekeltek már el, nem egyszer, nem kétszer. Ha erre pörögsz, ajánlom figyelmedbe az smpixiet, vagy eropolis bdsm negyedét.
2012. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En mar igen.

Szivesen elfenekellek,ha akarod.

2012. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves írok és miért baj, ha egy nő azt szereti, ha elnáspágoják engem ez érdekel semmi más csak azok jelenkezenek .
2012. ápr. 26. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értelek.

Én jelentkeztem, de vissza sem írsz.

2012. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!