Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én ezt nem értem. A férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem értem. A férfiaknak nem számít az idő?

Figyelt kérdés

Két éve járok egy férfival. Tulajdonképpen nem tartunk sehol. És azt sem tudom, ha találkozunk utána mikor látom legközelebb, mert mindig azt mondja, hogy ha tudok, jövök. Van hogy három hétig nem is hallok felőle, aztán küld egy üzenetet, hogy holnap du átjön. Mikor kérdezem mit csinált ez elmúlt három hétben, csak annyi a válasz, hogy nem ért rá. Nem mással van, azt tudom. Ugyanis neki például az, hogy elmenjen feladni a csekkeket, az egy napi elfoglaltság. Nekem meg csak az jut eszembe, hogy megint eltelt x hét a semmibe, amit már soha nem fogok visszakapni. Legutóbb is átjött, és azt mondja, a múltkor mondtam, hogy... erre mondom neki, az már három hete volt. Erre a válasz: nem lehet az annyi. Tényleg eltelt annyi idő? Nem ismeri a naptárat?

De volt egy ennél durvább példa is az életemben. Kb. másfél évig jártam egy férfival, aztán egyik napról a másikra nem tudtam elérni. De még a telefonszámát is megváltoztatta, és titkosította. Elkönyveltem magamban annyival, hogy nem volt mersze szakítani. Csakhogy 5 év után találkoztam vele egy szórakozóhelyen. Ahol csak úgy mellékesen közölte, hogy ha még úgy gondolom folytathatjuk. Az, hogy közben eltelt 5 év, az mintha eszébe se jutott volna. Nekem meg csak az járt a fejemben, hogy már óvodás korú gyerekünk lehetne, ha nem tűnik el.

Szóval ennyire nem számít az idő a férfiaknak?


2012. febr. 23. 11:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
komolytalan férfiak ezek. az hogy meg eltűnik hetekre az elég gáz én a helyedbe nem tűrném hogy így hülyét csináljon belőlem és előszedjen amikor akar. nem lehet rá számítani hát akkor ez nem nagy kapcsolat
2012. febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
És ezt te "járásnak" nevezed? Egy jó kis pótlék vagy neki, semmi több.
2012. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Nem ertelek... Tiszta gaz a mostani kapcsolatod (is), amit nem is igazan neveznek kapcsolatnak. De te 2 eve benne nyuglodsz, ahelyett, hogy kidobtad volna az eletedbol.

Nyilvan a manus nem akar toled semmi komolyabbat. Amit akar, azt meg ugyis megkapja, amikor felugrik hozzad.


Te azt kerded, hogy neki ennyire nem szamit az ido.

O meg azt gondolja: neki no letere annyire nincs onbecsulese? (Persze ez neki jo.)

2012. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

első leírta: nem lehet rá számítani!!

keress másfajta pasikat, akik legalább naponta megkérdezik, hogy vagy, ha nem is találkoztok, szerintem ez alap!!

Ilyen pasival nem lehet tervezni!! És nem, nem mind ilyen, én legalábbis még ilyet nem is láttam. Lehet, hogy a dátumokkal hadilábon állnak, de aki nem keres téged, megkockáztatom, hogy azt vagy nem érdekled, vagy annyira önző, hogy akkor hív, ha unatkozik!!

2012. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem szexpartner vagy neki. Mondjuk ezzel sincs semmi gond, hga neked is megfelel. Ha azonban komolyabb kapcsolatot szeretnél, hagyd a francba. Én mondjuk azt csinálnám, hogy elkezdenék keresgélni. De amíg nem találok - ha nincs jó, szamár is jó alapon... Mindenesetre nem hivogatnám, meg nem is érdeklődnék, mit csinált eddig, miért nem jelentkezik. Ha jön jön, ha nem, nem. Nem könnyű megtenni, elismerem, de a pasiknak mindig vonzóbb az a nő, akiről nem érzik, hogy hiányozna nekik.
2012. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
talán el kéne azon gondolkoznod, hogy miért ilyen hapsikkal jössz össze...
2012. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
nem tudom mi lehet a hátterében. amikor együtt vagytok, az olyan, mintha rendesen járnátok? szüleit ismered? ismered az életét, a lakását? nem lehet, hogy nős? vagy hogy csak a szex kell neki? mert nekem ennek nagyon olyan szaga van, hogy van felesége, vagy valami, csak úgy csinál, mint aki hülye, és téged is hülyének néz
2012. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
37%
Igen nekünk nem számít az idő,azt sem tudjuk mi az.Ha elém dobnak egy karórát azt sem tudom mit csináljak vele,egyem vagy igyam?
2012. febr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ez vagy egy nagyon lusta alak(ebben az esetben nem kell félni, hogy csajozik, viszont más dolgot sem csinál), vagy tényleg nem vesz komolyan.De összességében egy komolytalan ember szerintem, ne fecséreld rá az időd.
2012. febr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Nem erről van szó. Bizonyos férfiaknak ennyire nem számítASZ. Buta dolog hagyni, és értetlenkedni felette. Ha te haladni akarsz, és vele nem tudsz, akkor - már ne is haragudj - mit keresel mellette? Ennyire nem kellene bealázni magad, nem gondolod? Link alak, ennyi. Nem minden férfi ilyen. Nyilván azért vannak ilyen tapasztalataid, mert látszik rajtad, hogy veled ezt meg lehet csinálni.

Normális esetben már az első néhány hónapban megszólal a vészharang, hogy valami nem stimmel a csókával, ha ilyen sokáig nem találkoztok, és ha szóvá teszed, akkor is félvállról vesz(i).

2012. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!