Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én ezt nem értem. A férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem értem. A férfiaknak nem számít az idő?

Figyelt kérdés

Két éve járok egy férfival. Tulajdonképpen nem tartunk sehol. És azt sem tudom, ha találkozunk utána mikor látom legközelebb, mert mindig azt mondja, hogy ha tudok, jövök. Van hogy három hétig nem is hallok felőle, aztán küld egy üzenetet, hogy holnap du átjön. Mikor kérdezem mit csinált ez elmúlt három hétben, csak annyi a válasz, hogy nem ért rá. Nem mással van, azt tudom. Ugyanis neki például az, hogy elmenjen feladni a csekkeket, az egy napi elfoglaltság. Nekem meg csak az jut eszembe, hogy megint eltelt x hét a semmibe, amit már soha nem fogok visszakapni. Legutóbb is átjött, és azt mondja, a múltkor mondtam, hogy... erre mondom neki, az már három hete volt. Erre a válasz: nem lehet az annyi. Tényleg eltelt annyi idő? Nem ismeri a naptárat?

De volt egy ennél durvább példa is az életemben. Kb. másfél évig jártam egy férfival, aztán egyik napról a másikra nem tudtam elérni. De még a telefonszámát is megváltoztatta, és titkosította. Elkönyveltem magamban annyival, hogy nem volt mersze szakítani. Csakhogy 5 év után találkoztam vele egy szórakozóhelyen. Ahol csak úgy mellékesen közölte, hogy ha még úgy gondolom folytathatjuk. Az, hogy közben eltelt 5 év, az mintha eszébe se jutott volna. Nekem meg csak az járt a fejemben, hogy már óvodás korú gyerekünk lehetne, ha nem tűnik el.

Szóval ennyire nem számít az idő a férfiaknak?


2012. febr. 23. 11:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak azért keresnek fel, hogy épp akkor nincs másik kapcsolatuk ahol kielégístés biológiai szükségletüket?
2012. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Ezt csakis te tudod megváltoztatni vagy megszüntetni. Ezt a pasit nem igazán érdekli, mi van veled, ha ideje van, jön, elképzelhetőnek tartom, hogy elfoglalt, de azért ezt nem így kellene. Komolytalan. De azért mert hagyod. Én megmondanám neki, ez a kapcsolat így téged nem tesz boldoggá, te nem havonta szeretnél találkozni a szerelmeddel, hanem sűrűbben, illetve téged az tesz boldoggá, ha a szerelmed megossza veled az életét, a gondjait és nem utolsó pillanatban szól, hogy beugrom.

Ez tényleg olyan "pótlék" érzetét kelti.

2012. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

9-es a válaszok a kérdéseidre:


amikor együtt vagytok, az olyan, mintha rendesen járnátok?

Igen, olyankor mindent tudni akar rólam, nem is igazán akar hazamenni. De ha másnap dolgozik, akkor muszáj.


szüleit ismered?

Igen, ismerem őket. Nem velük lakik, és ők is azt mondják, hogy hozzájuk is csak egy hónapba egyszer megy. Pedig 10 perc a helyi járatos busszal. Szóval irántuk sem nagyon érdeklődik.


ismered az életét, a lakását?

Igen, tudom mit dolgozik, tudom, mit csinál egyéb időkben. Voltam nála is, bár elég ritkán, mert hiába megyek, nagyon ritkán találom otthon.


nem lehet, hogy nős? Nem.


vagy hogy csak a szex kell neki?

Erre csak azt tudom mondani, hogy néha akkor sem akarja, ha három hét múlva végre megjelenik. Szóval nem túl nagy igényű. Mondjuk ez annyira nem zavar, mert én sem vagyok az a mindennap csináljuk típus.

2012. febr. 23. 12:00
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem 9-es, hetes. Bocsi.
2012. febr. 23. 12:01
 15/27 A kérdező kommentje:

12.


Teljesen igazad van. De én nem tudok azzal mit kezdeni, hogy neki nincs ideje. Hiába mondom, hogy sűrűbben akarom látni, ha egyszer nem tud jönni.

2012. febr. 23. 12:05
 16/27 anonim ***** válasza:

nem olvastam el,hogy ki mit írt,így bocsi ha ismétlek..

Viszont elolvastam amit te írtál kérdező.

Nekem egy valami jött le belőle.

A jelenlegi partnered nem akar veled semmi különöset,főleg nem közös jövőt.Neki tökéletesen megfelel ez az állapot,hogy vagy,de mégsem vagy.Ha kedve van,akkor felhív,átmegy hozzád,esetleg egy jót szexel,és utána megint 2-3-4 hétig elvan úgy,hogy még a neved sem ugrik be neki.Egészen addig el lesz így a férfi ebben a kapcsolatban amíg nem jön egy olyan jó vele szemben akibe beleszeret,akit feleségül akar venni,akit a gyerekei anyjának képzel el..Hogy nem te vagy az is biztos.


Nem sértésből mondom,de vannak igazi lúzer emberek.Akik nagyon kedvesek,rendesek,és szeretni is tudnak.Akár a szívüket-lelküket beleadnák az egész kapcsolatba.De az ilyen lúzerek vonzzák azokat akik csak játszani,kihasználni akarják.Végül is megkapják tőle azt ami kell egy férfinak:szex,törődést,rajongást stb,úgy ,hogy még küzdeni sem kell érte..

Kedves kérdező.Amíg magad nem változol addig mindig is ilyen kapcsolataid lesznek.Első lépésként dobd ki ezt a pasast,de úgy,hogy még az emléke se maradjon.Következő lépésként legyél határozottabb,és ha összejössz valakivel,nem kell egyből rajongani,kimutatni,hog odavagy érte.Ne legyél mindig te az engedékeny."nem jelentkezett,nem hívott 1 hete..nem baj,én várok." Nem kell várni.Hatalmas balhét kell csapni,hogy ha még egyszer levegőnek néz,akkor be is fejezted a kapcsolatot.Küzdjön meg érted..Ha nincs küzdési vágy a férfiaknak,akkor már nem is érdekli az adott nő..

26/F

2012. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Utóbbinak a lekcímét se tudtad? másfél év alatt nem beszélt róla, vagy nem találkoztatok nála? Az is elég érdekes szitu. Vagy el is költözött?
2012. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nem a férfiak nem tudják az idõt, hanem te elfelejted, hogy neked az idõd telik ürességben.
2012. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

ma 12:22

Ez a legjobb mondta amit ma olvastam.Ment a zöld kéz,és a kérdezőnek annyit,hogy

Milyen igaza van a 12.22-nek

2012. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

"Nem a férfiak nem tudják az idõt, hanem te elfelejted, hogy neked az idõd telik ürességben."


Őket nem zavarja, hogy az ő idejük is ürességben telik?

2012. febr. 23. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!