Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én ezt nem értem. A férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem értem. A férfiaknak nem számít az idő?

Figyelt kérdés

Két éve járok egy férfival. Tulajdonképpen nem tartunk sehol. És azt sem tudom, ha találkozunk utána mikor látom legközelebb, mert mindig azt mondja, hogy ha tudok, jövök. Van hogy három hétig nem is hallok felőle, aztán küld egy üzenetet, hogy holnap du átjön. Mikor kérdezem mit csinált ez elmúlt három hétben, csak annyi a válasz, hogy nem ért rá. Nem mással van, azt tudom. Ugyanis neki például az, hogy elmenjen feladni a csekkeket, az egy napi elfoglaltság. Nekem meg csak az jut eszembe, hogy megint eltelt x hét a semmibe, amit már soha nem fogok visszakapni. Legutóbb is átjött, és azt mondja, a múltkor mondtam, hogy... erre mondom neki, az már három hete volt. Erre a válasz: nem lehet az annyi. Tényleg eltelt annyi idő? Nem ismeri a naptárat?

De volt egy ennél durvább példa is az életemben. Kb. másfél évig jártam egy férfival, aztán egyik napról a másikra nem tudtam elérni. De még a telefonszámát is megváltoztatta, és titkosította. Elkönyveltem magamban annyival, hogy nem volt mersze szakítani. Csakhogy 5 év után találkoztam vele egy szórakozóhelyen. Ahol csak úgy mellékesen közölte, hogy ha még úgy gondolom folytathatjuk. Az, hogy közben eltelt 5 év, az mintha eszébe se jutott volna. Nekem meg csak az járt a fejemben, hogy már óvodás korú gyerekünk lehetne, ha nem tűnik el.

Szóval ennyire nem számít az idő a férfiaknak?


2012. febr. 23. 11:32
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

17-nek.


Természetesen tudtam a lakcímét. De miután már nem tudtam elérni telefonon. Azon a címen nem lakott, ahol addig, és a munkahelyén is felmondott.

2012. febr. 23. 13:31
 22/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!

Ezek utan hadd kerdezzem meg: Neked megis milyen indok kell meg ahhoz, hogy elhagyj egy csavot?

Lehet, hogy artatlan a vadakban, szerelmes beled, nincs mas noje, nem csak a szex miatt van veled, DE ez akkor sem egy mukodokepes kapcsolat.

Persze az is megoldas, ha a csodara varsz...

2012. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nem a csodára várok, hanem arra, hogy együtt éljünk. És ha úgy sem megy, akkor majd elhagyom.
2012. febr. 23. 14:06
 24/27 anonim ***** válasza:

De hiszen meg talalkozni sem talalkoztok normalisan, holott eltelt 2 ev!

Szerinted hany evtized mulva jutnatok el odaig, hogy egyutteles?


Nem vagy fontos neki, vagy nem kellesz neki. ennyi.

2012. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Már az együtt járás sem megy, nemhogy az együttélés.
2012. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Szerintem meg addig, amíg nem élek együtt valakivel nem lehet teljesen megismerni. Mindenki megérdemel egy esélyt arra, hogy megmutassa milyen vele élni. Addig nem érdemes dobni.
2012. febr. 24. 10:19
 27/27 anonim ***** válasza:

Szoval te minden hapsiddal osszekoltozol, mielott donbad oket?

Mellesleg jo otlet. Akar 9-10 even belul ossze is koltozhetsz a mostani paroddal. aztan majd meglatod, hogy kidobtad-e azokat az eveket.


Annyira naiv vagy...

2012. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!