Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nök milyen nonverbelás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nök milyen nonverbelás jeleket küldenek azoknak a férfiaknak akiket helyesnek tartanak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 07:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet sokminden, de ha akar tőled valamit, azt meg fogod érezni elég egyértelműen, nem kell külön a jeleket tanulmányozni, mert könnyen félreértés lehet belőle. Mert egy lány zavarában is viselkedhet úgy (tudtán kívül), mint aki tetszeni akar, vagy tényleg tetszeni akar, de csak a nőiességét próbálgatja, vagy a többi lányt utánozza és nem akar a fiútól semmit. Mondjuk, ha rádkacsint meg csókokat dobál, az azért elég egyértelmű jel :D de ha csak mosolygás van, meg hajcsavargatás meg elpirulás, az még nem feltétlenül jelent valamit.
2012. jan. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Mosolygás folyamatosan, nőcis beszédmód, flörtölés, játékos megsértődés, érintés, feléd fordulás. Ezt én mind megkaptam az első találkozásomkor és mégsem vettem a jeleket! VEDD A JELEKET NEHOGY TE IS elcseszd mint én!
2012. jan. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Egyértelmű jelek nincsenek. A nőknél sosem tudhatod, h ez most jelent vmit v nem.
2012. jan. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmilyenek. Ha helyesnek tartanak, akkor le sem tudod vakarni őket magadról. De ez már nem nonverbális jel.
2012. jan. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy szavas válasz: FÉLREÉRTHETŐEKET!!!

Inkább azzal törődj, hogy ő tetszik-e neked. Azt hogy tetszik-e neked, soha nem tudhatod meg, mivel ő se tudja! A legegyszerűbb ilyenkor az, ha megjelölöd a neked tetsző választ, és megnézed helyes-e.

2012. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Óh, vagyis hogy tetszel-e neki… kicsit elírtam!
2012. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem meghatározható. Függ a nő és függ a pasi személyétől egyaránt. Sőt lehet, hogy semmilyen jel sincs. Attól még valakit helyesnek találok, még nem küldök neki semmilyen jelet sem. Minek?


Inkább azt kérdezd meg, hogy milyen jeleket küldenek, ha le akarnak feküdni azzal akit helyesnek tartanak. Így jelentősen szűkítjük a kört. Bár ez is felér egy doktori disszertációval.



:-D

2012. jan. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Félreérthetőeket.
2012. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az irodaasztalon felejtett igen használt alsónemű vajon nonverbális jelnek számít?
2012. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!