Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szivat egyfolytába?

Figyelt kérdés

Segísetek :(:(:(

Ma szakított velem a volt pasim 2 napig jártunk :( de azt mondta hogy nem tudja mit érez isrántam és hogy inkább most szól:\'(de ezelőtt már jártunk sokszor de most azt mondta nem tudja mi van vele.vmiek nap elmentem hozzájuk és mondogatta hogy szeret meg stb mi lehet vele a baj kérlek segítsetek megörülök már öngyilkos is akartam lenni mert nem birom felfogni:\'(:(:\'(:\'(:(


2009. jún. 21. 17:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsot :):( csak tudod az az elszomorító benne hogy próbálom felejteni de utána vhogy mindíg jön hozzám és mondja hogy béküljünk ki:(
2009. jún. 21. 17:53
 12/18 anonim ***** válasza:

én értem,hogy mit kérdezel!

figyuka...próbálj meg beszélni vele!

de amúgy van abban valami,hogy ha 5ször dobott,és visszafogadtad,akkor gondolja:ezzel a csajjal megtehetek bármit,mert szeret!

lehet,hogy csak a szexuális vágyait akarja kiélni egyenlőre veled??!!

Vagy valóban nem tudja mit akar,még ő sem!

Tisztáznia kellene a dolgait veled kapcsolatban,és utána belevágni...de csak Ha KOMOLYAN AKARJA!!!

Amúgy 1.és utolsó vok:Dés nem lecseszni akartalak,meg fikázni,de bárki bármire gondolhat a "sokszor"szó alatt!!

Szerintem ne hagyd magad!!

Esetleg pasizz be,és ha féltékeny lesz,tuti érez valamit a szive mélyén!

2009. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen akik hasznos tanácsokat adtak!nyugodtan írjatk még :):(
2009. jún. 21. 18:03
 14/18 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj, gyere, bebaszlak a disznókarámba, és majd szólok ha kijöhetsz! :)
2009. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
hihi köszike:):)
2009. jún. 21. 19:20
 16/18 anonim ***** válasza:

Szegénykém, értem. Mi lenne ha magadban letisztáznád, hogy mennyire kell neked? Gondold végig, hogy tényleg annyira imádod-e, hogy megengeded neki, hogy ennyiszer összetörje a szívedet...


Egyébként ez jó ötlet, tedd féltékennyé. Akkor kiderülhet, hogy valóban szeret-e, vagy pedig csak kihasznál!


Puszi,

Viki


Ja, és ha esetleg történik valami, akkor majd írd meg! Drukkolok! ;)

2009. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
uhh butuska ,hát húzza az agyadat...hogy jobban akard őt,egyébként meg kérj tanácsot olyantól is aki egy jófej idősebb csaj,és őt is ismeri,mármint a pasit,és kérdezd meg tőle,véleménye szerint miért csinálja ezt a pasid...ez nagyban attól függ milyennek látják a kivülállók....magyarul ha egy normális pasi ..akkor csak kéreti magát, ha mások úgy látják ,túl bonyolult lélek...akkor sajna komolyan gondolhatja ezt a ,nem is tom h mit akarok szöveget...a normális pasik igenis tudják mit akarnak...ugyanmár nehogymár ne tudja akar e téged v sem ...rá kell kérdezni ...szembe babám ha szeretsz-ha nem szeretsz elmehetsz - ennyi a megoldás
2009. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
jajj a dolgok azóta egyre rosszabbra fordultak most kiírta msn-re hogy szeeretlek ien mosolygós jeleket meg mellé :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(::(
2009. jún. 23. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!