Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szivat egyfolytába?

Figyelt kérdés

Segísetek :(:(:(

Ma szakított velem a volt pasim 2 napig jártunk :( de azt mondta hogy nem tudja mit érez isrántam és hogy inkább most szól:\'(de ezelőtt már jártunk sokszor de most azt mondta nem tudja mi van vele.vmiek nap elmentem hozzájuk és mondogatta hogy szeret meg stb mi lehet vele a baj kérlek segítsetek megörülök már öngyilkos is akartam lenni mert nem birom felfogni:\'(:(:\'(:\'(:(


2009. jún. 21. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%

2napig jártatok,és öngyilkosságon gondolkodsz??:D

te sem vagy normális!!

kezeltesd magad!

2009. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Próbáld meg elfelejteni és ne hagyd,hogy játsszon veled! És ne tégy kárt magadban semmikép egy hülye srác miatt!
2009. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

neked kéne kezeltetni magad oda írtam hogy előtte jártunk sokszor az a sok 2-év.kezeltesd te magad!!!!!!!!!!!

és normális kommenteket várok.

2009. jún. 21. 17:37
 4/18 anonim ***** válasza:

Valamit biztosan érez irántad ha azt mondta hogy szeret amikor ott voltál.

Adj neki egy kis idöt, had gondolja át, mondjuk ne sokat 1 2 napot aztán beszéljétek meg hogy komolyan szeretitek e egymást.

A pasikat nehéz néha megérteni de azért légy erős és ne gondolj hülyeségekre!

2009. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
hülye vagy... 2 napos kapcsolatért akarod az életed adni?! kell egy pofon?????
2009. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
leírtam hogy előtte jártunk 2 évig és most megint összejöttünk de 2 nap utána szkított velem hülye vagy te olvasd el normálisan -.-
2009. jún. 21. 17:39
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Ahahahhahahah


Asszem sérvet kaptam a röhögéstől...

2009. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

vegyél vissza...!!

ha nem irod oda,hogy meddig jártatok előtte,honnan kéne kitalálni?????

Lehet,hogy akkor is szivatott,erre gondoltam én speciel:D

Amugy meg ha már sokszor jártatok,és mindig ki*aszott veled,akkor ezután is kifog,mert tudja,hogy veled megteheti!

2009. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ti ezt nem értitek leírtam normélisan nem is értem minek tettem fel a kérdéseket amikor csak szidást kapok..:(
2009. jún. 21. 17:49
 10/18 anonim ***** válasza:

Velem is megtörtént már ez.


Volt egy srác, akivel összejöttem és két hónap után szakítottunk is. Aztán valahogy megint egymásra találtunk és együtt voltunk másfél évet, amikor végre lefeküdtünk egymással. Ez után kb. három héttel kijelentette, hogy 'ő már nem tudja mit érez pontosan, nem ezt érdemlem és nem akar megbántani...'

Szerintem átérzed mit gondoltam, neki adtam a szüzességem és másfél év után kijelenti, hogy nem is biztos magában.

Eltelt 2 hónap mire újra keresett. Az az időszak maga volt a pokol. Nekem is megfordult rengeteg őrültség a fejemben. Szóval jött, hogy most biztos benne hogy szeret és akkor folytassuk. Persze, boldog voltam és igent mondtam. De onnantól kezdve folyamatosan éreztem, hogy bármennyire is szeretem a bizalmam gyengült és nem tudok együtt lenni vele, mert várom, hogy mikor hagy csak úgy ott...


Szerintem várj egy kicsit és ha újra jelentkezik, el tudod dönteni, hogy mit szeretnél, ha nem akkor pedig jön a felejtés.


Nem tudok férfi fejjel gondolkozni, tehát inkább nem találgatok, miért csinálta ezt. Adjon erőt az, hogy nem te vagy az egyetlen.


Kitartás!


Viki

2009. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!