Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szivat? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki szeret flortolgetni de azt mondta ,h szeret engem es miattam leszokna errol azt mondta,h szeret de meg annyira nem erzem ezt de mikor melletem van mosolyog ram mindig, meg csok utan is ,jarni meg nem akar mert nem kell neki pasi de azt mondta ,h ha igy haladnak az erzelmei valtozhat. De nem tudom hiheteke neki mert azert a multjaba egyszerre tobb pasival kavart es nem tudom miattam leszokna errol es tenyleg szeretne vagy jatszik velem.
2011. júl. 18. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd az egészet. Nagyon szar érzés lesz ha átver.
2011. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is ezt csináltam régen.. csomó pasival kavartam bulikban, de amint összejöttem az exemmel (Akit nem én dobtam hanem ő engem, és nem azért mert átvertem stb :)) ez a késztetés teljesen megszűnt bennem, csak ő létezett számomra. egy próbát megér

17/L

2011. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Neked biztos bejön a csaj, mert számít neked hogy mit fog tenni.


Szard le a fejét és biztos beléd fog zúgni.

2011. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!