Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szívat-e a lány, vagy egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívat-e a lány, vagy egyáltalán nem tudja mit akar?

Figyelt kérdés

A történet a következő:

Van egy gyerekkori ismerősöm (mondhatni haver), akinek van egy barátnője. Ezzel a lánnyal én már anno még mielőtt összejött volna az ismerősömmel volt 1-2 egyéjszakás kalandunk. Mostanában a lány, illetve az én párkapcsolatom is romokban hever. Ő nem tud kilépni az ő, én meg az én párkapcsolatomból. Ezt konkrétan tudom, hogy az ő kapcsolata nem jó, mivel a barátjával/barátommal sokat beszéltünk erről. Mostanában felfigyeltem, hogy valami nem stimmel közöttünk, konkrétan vibrál a levegő közöttünk. Először csak több órás beszélgetések házi buli alkalmával, majd smárolás, majd közös nyaralás (természetesen mindkettőnk barátja/barátnője ott volt) alatti nem egyszerű szemkontaktusok, jelenleg pedig ott tartunk, hogy összejárunk "hálni" titokban. A csavar a történetben ott van, hogy az én barátnőm meglátott 1-2 sms váltást közöttünk, amiből balhé lett, persze mi mindent tagadtunk. A közös baráti társaságunk egyik fele elhiszi hogy történt valami, a másik fele nem.

Én jelenleg ott tartok, hogy vágjunk bele, nem igazán érdekelnek a következmények, minden csoda úgy is 1-2 napig tart. A lány véleménye az (mivel kiderültek dolgok), hogy addig amíg nem dobta a barátját, (amit nem tud persze, hogy mikor lesz), illetve amíg kis idő nem telik el addig ne csináljunk semmit. Úgy akar kiszállni a kapcsolatából, hogy ő jó kislány volt, semmi rosszat nem csinált, legalábbis ezt akarja beadni a külvilág felé. Természetesen azóta is összejárunk titokban, de viszont ha közös társaságban vagyunk, akkor már úgy viselkedik velem szemben, mintha nem is ismerne, illetve max. 1-2 szót váltunk.

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek szívat-e a lány, tehát lehet hogy egyáltalán nem akarja dobni a barátját, csak talált bennem valamit, ami az ő barátjában nincs meg, és reménykedik benne, hogy rendbe jön a kapcsolatuk, tehát csak lelki és testi szemetesládának használ. Vagy tényleg egyáltalán nem tud mit kezdeni ezzel a helyzettel.

Annyit még érdemes tudni, hogy a lány 22 éves, a jelenlegi barátja az első komoly kapcsolata, és még éli a kemény bulis korszakát, és az is megfordult már a fejemben, hogy az sem kizárt, hogy van egy 3. srác a képben, de lehet hogy már csak képzelődök. Én 27 vagyok.


2011. aug. 18. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem tudsz kiszállni a kapcsolatodból? Szakíts, azt' annyi, ha egyedül leszel, lehet, hogy ő is komolyabban vesz.
2011. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés!!! Akkor pontosabban fogalmazok: én már szakítottam, csak az ex nem tud még leszállni rólam. Ezt értsd ahogy akarod.
2011. aug. 18. 11:38
 3/6 anonim válasza:
sztem csak szereti ha jól megrépázzák szal szart se fogsz tőle kapni!
2011. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első komoly pasi mellett dugod a lányt.. Tehát, most éli ki magát. A barátja a biztos háttér, aki mellett kalandozhat. Élvezd ki, ha még együtt lehettek párszor, de ne éld bele magad(veled is ezt fogja csinálni, ha esetleg mégis összejöttök). 27N
2011. aug. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én csak a saját példámat szeretném elmesélni, ugyanez volt, végtelen "szerelemmel", csak ezeknek a lányoknak nem funkcionál az agyuk rendesen. össz 3 évig tartott a kálvária... 1 év után mikor kiderült, minden akkori barátom totálisan elfordult tőlem. én 3 párkapcsolatán keresztül voltam aki kitölti az üresjáratokat és természetesen amikor volt vmi akkor engem is megcsalt többször
2011. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor most még mindíg a gyerekkori haveroddal jár, te meg közben dugod? Nézd, sztem ez vmi undorító dolog, haver az haver és nem átbasznivaló dolog, de hát ez téged minősít. ha elmondanád a haverodnak a dolgot és megbeszélétek akko sztem menj bele mihamarabb, mert "lányoknál" hamar jön még 1 srác.
2011. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!