Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből a barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok belé,ez már biztos,minden nap kint vagyunk,vagy 2-en vagy haverokkal,nagyon jól elvagyunk,de ő szerintem csak barátként tekint rám,de én szeretem,mit tegyek? Teljesen reménytelen? :( :( :C
2012. ápr. 22. 10:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha érettek vagytok meg tudjátok oldani, ha nem, akkor inkább várj vele.
2012. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én a saját példámat tudom felhozni. Több mint 2 éven keresztül úgy voltam közeli barátságban egy fiúval, hogy én végig szerelmes voltam belé, az Ő verzióját pedig nem ismertem. A hétköznapjaim miatta érzelmi hullámvölgyekkel tarkított "pokol" volt, lemondani Róla viszont nem tudtam, mindemellett nagyon féltettem a barátságunkat, hogy mi lesz, ha kiderül. Eltelt az említett idő, különösebb jelét nem láttam, hogy engem szeretne, úgy döntöttem lezárom, mindent bevallok, és akkor talán tiszta barátsággal tovább tudok lépni. Így is lett, elmondtam mindent, hónapokra eltűntünk egymás életéből, majd újra elkezdtünk beszélgetni, mindent tisztáztunk a múltból Kiderült, hogy szeret, én meg persze addig sem tudtam Őt elfelejteni, nem is menne. :) És azóta együtt vagyunk. Ilyen boldog még soha nem is voltam, mert nekem Ő...!
2012. ápr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ez nagyon szép :) remélem sokáig együtt lesztek :) bár nekem is sikerülne :( de én nem merem megmondani neki... ez a rossz benne...mert félek nagyon,hogy mi lenne,ha ő nem érezne igy...
2012. ápr. 25. 13:52
 14/15 anonim ***** válasza:

12. vagyok

Az a helyzet, hogy te is megéled minden apró mozzanatát a mostani kapcsolatotoknak is. Minden tett, gesztus, szó fontos, sokkal jobban kiéleződsz rá, mint bárki másra, így drámaiabban is látod a helyzetet, mint talán a valóság.

Ha nem próbálod meg, folyamatosan azon fog járni az agyad, hogy "mi lett volna, ha..."

Ha megteszed, több verzió is lehetséges. Talán kiderül, hogy ő is pontosan így érez, és akkor boldog lehettek együtt. Ha nem viszonzott a dolog, akkor sincs minden veszve. Mert bár a visszautasítás fájdalmas, és fájna is jó ideig, legalább tisztáztad vele az ügyet, te megszabadulsz a "tehertől", és idővel tovább is tudsz lépni. És ha tényleg nagyon jó barátok vagytok, ez nem múlik el. Lehetséges, hogy ti is eltűntök egy időre egymás életéből, viszont az igaz barátok hiányoznak, keresni fog.

Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok?

2012. máj. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem reménytelen :) ugyanis ugyan ebben a helyzetben voltam :)és sikerült összejönnöm vele :D ha annyira jó barátok vagytok kérdezd meg tőle h kivel járna a legszívesebben :) ha nem téged mondd ne próbálkozz mert a barátság megromlik :) de ha járna veled akk rajta :)
2012. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!