Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből a barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok belé,ez már biztos,minden nap kint vagyunk,vagy 2-en vagy haverokkal,nagyon jól elvagyunk,de ő szerintem csak barátként tekint rám,de én szeretem,mit tegyek? Teljesen reménytelen? :( :( :C
2012. ápr. 22. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nekem is van egy haverom, aki nagyon tetszik nekem

csak ő nagyon félénk és én sem tudom, hogy mi lesz


szóval valami okosat valaki nekem is:D

2012. ápr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj vele.
2012. ápr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Mióta vagytok barátok/mennyi idősek vagytok?
2012. ápr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nekem is adjatok tanácsot légyszi:)

mindketten húszon évesek vagyunk, én vagyok a lány és ő a fiú

nekem volt már több barátom is, de neki még egy barátnője sem volt

már elég régóta ismerem a srácot

de nem tudom mit csináljak

2012. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*huszonévesek:)
2012. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
csak nagyon izgatott voltam, hogy valaki más is ilyen helyzetben van, mint én:)
2012. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én a helyetekben két dolgot gondolnék meg, 1. biztos?? 2. ha nemet mond megromlik a barátság. Ha ezeket átgondoltátok, akár léphettek is.
2012. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

én már évek óta ismerem

és régen volt pár alkalom amikor nagyon szeretett velem beszélgetni, napi 8-9 órán át, mondjuk mostanában is, de már kevesebbet

és amikor együtt vagyunk olyan közel jön hozzám, teljesen hozzám bújik

szóval nem tudom mi legyen


de remélem majd lesz valami:)

2012. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A barátságtól függ.. ha nagyon jó a kapcsolatotok, akkor magyarázd el neki. Van egy nagyon nagyon jó fiú barátom. Olyan mint ha a testvérem lenne! Pár hónapja kiderült hogy még mindig szeret (2 éve is kiderült hogy tetszek neki). Nagyon kétségbeestem, hogy "vajon csak azért barátkozott velem mert szerelmes volt belém??) Mivel megbízok benne, ezért továbbra is barátok maradtunk, talán még jobban is mint voltunk. Azóta persze már nem szeret, mert barátnője is volt. (aki a legjobb barátnőm). Most meg a másik barátnőm következett, akivel nem jött össze. Vele nagyon jó haverok voltak, de mikor kiderült hogy szerelmes a lányba, elvesztette, mint barát. Messziről kerüli őt ami nagyon zavar engemet is :/ Persze érthető, ő csak egy barátot akart. Szóval.. ez emberfüggő. Én olyan vagyok, aki megbocsájt, de lehet az a lány nem fog soha. Elvesztette. Amúgy nem rossz pasi ő, jól néz ki, nincs vele baj, nem azért mondtam neki nemet.. csak most eléggé össze vagyok zavarodva, mert biszexuális vagyok :D szóval barátnak jobb :) nem reménytelen, akár az is kiderülhet hogy ő is ugyan így gondolja! Ki kell deríteni.. írj szívecskét neki mit reagál xD Nem tudok mást mondani. Lehet hülyeség, de mond meg a haverodnak, hogy kérdezze meg az egyik barátnőjét mit gondol rólad a lány, esetleg ha kiderülne hogy tetszik neked mit válaszolna...
2012. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez rendbe van,megis mernén neki mondani,hogy szeretem,de attol félek,hogy ha nemet mond,akkor azután hogy leszunk barátok? Vagy milessz akkor? ...eza szar benne...
2012. ápr. 22. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!