Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból szerelem lett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megmondtam a lánynak, hogy szeretnék többet, mint barátságot, nagy váratlanul érte, mindig is barátként néztünk egymásra, Ez volt kb 1 hónapja, de azóta talán semmi sem változott, azt mondta hogy szüksége van időre, de hisz ebben. Elhiszem neki, és nem ver át, hogy közben halogatja a dolgot, és nemet nem mer mondani. Mit tegyek? Komolyabb helyre még nem hívom, korai lenne. De kosarazni sem igazán jön le, nem azért mert nincs kedve, csak nagyon elfoglalt. Sétálást meg sem kérdeztem. Esetleg valami ötlet / tanács ?
2012. ápr. 5. 11:58
 1/4 anonim válasza:
érdekes szituáció,lehet hogy tényleg időt akar,vagy azért nem akar nemet mondani mert akkor tönkremenne a barátságotok,én is voltam így,tudom miről van szó.Ne erőltesd az a lényeg,eljön az idő amikor dönteni fog,mert őt is értini a dolog,lehet hogy ma,vagy holnap vagy akármikor,de válaszolni fog.Ne erőltesd
2012. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy tudnék ha nemet mondana vagy úgy érezné, hogy nem. (látnám rajta, de jól érzi magát velem, szórakoztatom stb. )
2012. ápr. 5. 12:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze h jól érzi magát veled, mert barátként szeret, de amúgy csak nem képes megmondani, h semmi esélyed. Barátságból szerelem a nőknél 1 millió esetből 1x lesz, mert ahhoz külső vonzalom kell, és ha az meglenne, akkor eleve nemcsak barátként közeledett volna hozzád a legelején.
2012. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lila nyuszi ***** válasza:
Nem lenne korai elhívni komolyabb helyre.
2012. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!