Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalataitok, rendbe lehet hozni egy olyan kapcsolatot, ahol már sok veszekedés volt, alkalmazkodás hiányából fakadó elégedetlenségek miatt? Lehet még jobb a kapcsolat, mint új korában? Fellángolhat a szerelem?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Egy normál kapcsolatban a veszekedés nem eltaszít, hanem közelebb hoz a másikhoz.


Nálatok pont fordítva van.

2012. ápr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi két éve vagyunk együtt, és az első év csak veszekedésből állt. Mindketten nagyon makacs emberek vagyunk, ezért nehezen csiszolódtunk össze. Most viszont tökéletes, és harmónikus a kapcsolatunk, és ezt meg is becsüljük mindketten. Látom, hogy a párom mikor hoz értem áldozatot, és hálás vagyok érte, és ez oda vissza. Látom a változást, és ettől csak jobban szeretem.
2012. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen, ha mindkét fél, IGAZÁN akarja. De ha az egyik kevésbé, meg se éri belekezdeni ..
2012. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mi együtt voltunk 3 és fél évet,nagyon sokat vitáztunk,most fél éve megint keressük egymás társaságát,én szeretnék vele lenni,de ő teljesen paranoiás lett,ami miatt én piszkálom és vitatkozunk.Szóval a válaszom az,ha a másik fél is akarja,akkor rendbe lehet hozni,meg kell beszélnetek hogy ki mit vár el a másiktól,kinek mik a félelmei.Én nem vagyok belé szerelmes,nem lángol már semmi,viszont nagyon szeretem.és ha nem vitatkoznánk biztos hogy belé tudnék szerelmesedni újra,szóval ez sem kizárt.de az a lángolós időszak nem tart sokáig..igaz hogy azt a szeretet váltja fel.De az erősebb :)
2012. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!