Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a barátommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Előre szolok, hülye p.csának fogok tünni, és piti a probléma, de rohadt jol fel tudjuk fujni. Barátommal az a gond, hogy amikor társaságban vagyunk, az aranyos kedves stílusból átvált egyfajta nagyképű vagánygyerekvagyokmindenkitismerekmégaztisakitnem állapotba meg sz.rik a fejemre, és ez engem nagyon taszít, tegnap este is ez volt társaságban, én meg beszólogattam neki először csak csipkelődtem aztán meg bunkón hogy most mér ilyen nagy valaki (ha nagymenősködik általába meg szoktam neki jegyezni nem érdekel hányan hallják), miután mindenki elment összevesztünk az utcán, elküldtem. visszajött, ismét elküldtem, meg azt mondtam hogy felejtsen el befejeztem stb. otthagyott felszállt a buszra, ma reggel még veszekedtünk neten, majd törölte magát minden oldalról. Közös barátainkkal találkozom ma, abba a városban leszek ahol lakik (nem miatta, már régebben beszéltük ezt meg), szerintetek szóljak neki hogy megyek és beszélhetnénk (na jó, már csörgettem de nem reagált semmit), vagy inkább hagyjam a francba. Nem szeretnék szakítani, mérgemben mondtam, de futkosni sem akarok utána... tudom hogy nagyon hülyének látszom de a szívem mélyén jól esett volna ha annak ellenére hogy elküldöm, ott marad velem.. elvileg szeret úgy érzem én is.. de bármi vita van, elfut menekül, egy darabig bírja de sosincs benne annyi hogy megküzdjön értem aztán meg amikor keresem (mer ha lenyugszok beismerem a hülyeségeimet) szóval amikor keresem meg ő teszi az elérhetetlen durcás királyfit. Full hülyének tűnhetek ezek alapján, de aki nőből van, ebböl az elvetemült fajtábol mint én, az talán érti még, hogy néha nem azért zavarsz el valakit mert nem akarod látni, hanem mert kiváncsi vagy hogy tényleg elmegy-e. Következö a helyzet: megyek ugye abba a városba ahol ő lakik, de nem miatta... viszont örülnék ha megkeresne mert vszinű tudni fogja hogy ott vagyok, de ha meg nem keres tök szomoru leszek egész nap, emiatt okosabb lenne nem menni, de amugy meg nehogy már ki lenne ő, hogy ne találkozhassak a barátaimmal mert ő éppen ott lakik, ezt senki se gondolja komolyan.. lényeg szeretnék kibékülni vele de nem akarok segget csinálni a számbol. Meg tudja mondani valaki hogy mi a lof.szt csináljak??

2012. ápr. 14. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
4-5 napig ne keresd, aztán beszélj vele telón, meg fog lepődni úgyhogy fel fogja venni. Akkor megkéred h találkozzatok. stb. Megkérdezed h ő mit gondol erről, ismerd meg az ő oldalát is mert akkor tudod igazán sarokba szorítani szájkaratéban. Az h veszekedtek nem nagy dolog, mindenekivel megesik.
2012. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az igen az mindenkivel, de az hogy olyan két évvel ezelőtti dolgokat vágok a fejéhez amiket állítólag már réges rég megbocsátottam, ez csak velem szokott megesni... és akármikor fel tudom hozni, anélkül hogy számítanék rá, kajak magam is meglepem vele.. este is abból indult ki minden h mi a f.sznak kell nagyképűsködni, majd hipphopp eljutottunk oda hogy mi volt két éve.. :S
2012. ápr. 14. 15:58
 3/4 A kérdező kommentje:
a nekeressempárnapig is problémás, közös a koliszoba, holnap mehetünk vissza... hmm
2012. ápr. 14. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:
ez 1 idióta, kisebbségi komplexusokkal rendelkező pasi. ha azt akarod, h rádtelepedjen, és 1 idő után azt is megtiltsa, h a barátnőiddel találkozz, akkor hajráááá.....
2012. ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!