Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Összevesztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Összevesztünk a barátommal, egy totál jelentéktelen ügyön, és most nem hajlandó tárgyalni velem! Szerintetek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. 4 éve vagyok a barátommal, nekem ő az első mindenben:)...és nagyon szeretem. Ő 23 éves. Távolság van köztünk, ő pesti, én meg komárom megyében egy faluban lakom. Nem olyan régen voltunk egy buliban, és egy csávó el akart hívni táncolni. Én visszautasítottam, és a barátom csak annyit látott, hogy beszéltem valakivel. És így is halál féltékeny, az egészet úgy ahogy van, félreértette. Azóta durcizott, amikor meg mondtam neki, hogy csak visszautasítottam(ez kedden volt) azt mondta ne kamuljak, és elment. Azóta nem beszéltem vele, nem lehet elérni. És voltam dokinál, kiderült, hogy 6 hetes terhes vagyok..:) Persze ő ezt nem tudja, meg akartam vele lepni, de nem hiszem, hogy ezek után örülne neki...Most szerintetek mit csináljak?
2010. jún. 16. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

19 évesen bevállalni egy babát.. hu, merész. Grat!

Elég gyerekesen viselkedik a barátod, Beszélj vele és mondd meg h babátok lesz. Mást nem nagyon tudsz csinálni.

2010. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát nem akartunk gyereket...

Tabit szedtem, és ez a kis lurkó valahogy becsúszott...A dokim is nézett egyet, alig merte elmondani...Nem tudom, amúgy hogy lehet, de én nem bánom:)...Meg kéne, de még meggyanusítana, hogy nem ő az apja:(

2010. jún. 16. 19:17
 3/5 anonim válasza:
100%
hát, amit s fiud csinál az kicsit gyerekes. Dehát, mi fiúk már csak ilyenek vagyunk. Próbáld megbeszélni valahogy vele, és csak utánna mond el a kiscipőt. Én szurkolok
2010. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szurkolok nektek:)
2010. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi lett?
2012. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!