Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal elég szépen összeve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal elég szépen összevesztünk, lehet hogy végleg. Hogyan lehet felejteni?

Figyelt kérdés

Féltékenykedett, mint mindig. A történet: szombaton 2 helyre voltam elhívva. Egy születésnapra és a lányokkal partizásra. Régen voltam velük. 6-kor kezdődött a buli, a születésnap. Mondtam előre, hogy kések, mert a húgom és a barátja is jön velünk és őket is régen láttam. 8-kor felhívott, hogy hol vagyok, mikor megyek. Mondtam, hogy még a kocsmában és nemsokára indulok, buszt is néztem már. Kaptam utána egy sms-t, hogy minden nő rib@nc (ezt véletlenül a húgomnak küldte el és ő persze idegbajos lett), és nekem azt, hogy akkor maradjak ott, ahol vagyok és jó f@szizást. Régen mondogatta, hogy nyugodtan menjek el akárhova. Most, ha megyek rib@ncozik engem. Elmentem a szülinapra, 2 csaj jött velem. 1-2 órát voltunk ott, aztán elindultunk vissza a városba. Azt mondtam neki, hogy 2 óra múlva visszamegyek, de nem mentem. Késő volt és nem jártak a buszok, sokat kellett volna menni a hidegben. Telefonom nála maradt. Nagy nehezen visszakaptam és szidott engem. F. bookon leveleztünk, elég bunkó szövegeket írtunk egymásnak. Nem tudom, mi lesz. Soha nem csaltam meg, de vannak rossz tapasztalatai, abból indul ki mindig. Lett volna lehetőség rá megcsalni, de én az embert elég bunkó módon elküldtem a búsba. Minden nyomulóssal agresszív voltam. Már nincs ilyen, mert már ismernek engem, hogy nálam senkinek semmi esélye. Mondtam neki már régen, hogy fiúkkal jobban tudok barátkozni, mint a lányokkal. Nem igazán szeretem a nőket, mint barát. Igaz, most lányokkal voltam, de ők normálisak. Semmi rosszat nem csinálok, de akkor is azt hiszi, hogy megcsalom. Amikor ott voltunk a szülinapon, a 2 lány is kérdezte tőle, hogy miért ilyen. Azt válaszolta nekik, hogy akárkivel vagyok, mindenkire féltékeny. A lány, akivel jóban vagyok, régen voltak hülyeségei, de már hónapok óta normális. Örül is magának, mert akárhányszor aludt valakinél, semmi nem volt. Mesélte, hogy egyszer valaki rányomult volna, ő meg nekiállt hülyeségeket beszélni, hogy hagyja abba. :)

Volt egy másik hasonló kérdésem azt hiszem itt, ami arról szólt, hogy azért féltékenykedett, mert feljöttek hozzám és fiú is volt itt. Ezt is elmondtam volna neki, csak máshonnan hallotta először és egyből dilis lett. Egyedül lakom albérletben, hadd jöjjenek fel szerintem az ismerősök iszogatni. Ha tudtam volna, hogy ez neki baj, nem hozok fel senkit. Ez egyszer fordult elő és utoljára. Amúgy minden parti képet megmutatok neki, még a legértelmetlenebbeket is.

Nem válaszolt az utolsó irományomra, amiben normális voltam és írtam neki, hogy az ivós bulik helyett csinálhatnánk közös programokat. Írtam, hogy nem hiszem el, hogy semmi nem érdekli. Nem hülye, van esze, már milliónyi diplomája lehetne, de kicsit elrontotta a dolgokat régen. Vele sok mindenről lehet beszélni, van tudása és szerintem és az jó.


2011. jan. 25. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát egyrészt, én mindkettőtöket hibásnak tartalak. Én utálom az ilyet, amikor nekem valaki nem képes mondani mikor jön, nagyjából pontosan, és hazudozik akármiben, mint ahogy te tetted. Az ígéret szép szó.. Vagy ha tényleg nem mész vissza, írsz egy kib*szott smst, hogy nem megyek vissza, csak hogy tudja, hogy mi van. Ő meg hülye, hogy nem tudja x idő járás után, hogy te ilyen téren felelőtlen vagy, és meggondolatlan, a helyzet leírása alapján.


Másrészt. Szép gesztus volt, hogy írtad, hogy a sok kicsapongásod helyett lehetnének közös programok is.. De mivel így alakult az előző helyzet, nem várhatod el, hogy egyből szentté avasson az ötletért! Mutasd meg neki, hogy képes vagy arra, hogy a párja legyél, és neki is tegyél valamit, ami kifejezetten neki jó. Próbáld meg, rontani ezen már ezekkel tuti nem tudsz.

2011. jan. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Visszamentem volna, de nagyon hideg volt és fél órát kellett volna mennem a hidegben. Telefonom nála volt és le is beszélte róla a pár száz forintot. Ha visszamentem volna, akkor is hisztizett volna, mert részeg volt. Nekiáll ribancozni engem, mert nem ülök itthon egyedül, hanem egy lánnyal elmegyünk valahová iszogatni.

Régen is ajánlottam neki valami értelmes programot, de egy kör séta után megunta. Filmet szeret nézni, de én már unom a döglést, dvd-zést.

Azóta kezdtem el járogatni hétvégente valahová, mióta belépett egy pártba és sokszor nem volt ideje jönni hozzám. Egyedül lakom albérletben, nem fogok itthon nézni ki a fejemből. Valamikor hívtam őt is, hogy jöjjön velem, de nem akart. Ha ő ment valahová, hívott mindig és mentem is. Volt, mikor nem volt kedvem, de mentem a kedvéért.

2011. jan. 25. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Tipikus unalmas F@szkalap! Fúú én az ilyet nagy ívben kerülöm! Méghogy részegen lerib@ncoz? Úgy vágnám pofán,egyből kettős látása lenne, nem kéne ahhoz innia!
2011. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Faszi is hülye de te sem vagy százas. :(
2011. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma fent volt msn-en, köszöntem neki és egy kis idő múlva kilépett. Nem szokott msnezni, tegnap volt fent 10 percet, ma többet, de nem írt. Vagy arra volt kíváncsi, hogy fent vagyok.e vagy valakivel beszélgetett, amit nem szokott soha msnen. Lehet, hogy pár nap alatt már csajozik?
2011. jan. 27. 17:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Hagyjad. Ha szeret, nyavajogni fog egy idő után, hogy találkozzatok, beszéljétek meg, nem bírja nélküled, stb. Tapasztalat, én pasim ugyanilyen volt, 1 héten át csak msn-en voltam vele hajlandó beszélni, utána találkoztam vele és sírva (szó szerint) a nyakamba borult, hogy mennyire szeret és megbánta, nem is tudja mi ütött belé. Szinte szó szerint ilyeneket vágott a fejemhez, mint a te pasid. Ráadásul az enyém ok nélkül (nem késtem, nem voltam máshol, egyszerűen csak megveszett egy kis italtól).

Azóta nem volt ilyen és boldogok vagyunk!

2011. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én soha nem csaltam meg! Nagyon akaratos, az is a baj. Nem keres. Tegnap írtam neki, hogy jó lenne beszélgetni ma délután (ne gépen vagy ittasan vitatkozzunk). Azt írta: kib..ul nincs kedve beszélgetni, jól el van így is...! Most mi van? Írtam neki,hogy hiányzik. Várom, hogy hazaérjen melóból és válaszoljon. Reménykedek, hogy ma találkozunk. :(
2011. jan. 29. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!