Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal,3napja összeveszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal,3napja összevesztünk, nem keres, nem hív stb. már nem szeret?

Figyelt kérdés
másfél éve vagyunk együtt,ma véletlenszerüen találkoztunk és elment mellettem köszönés nélkül,rám se nézett.Keresni fog ha szeret?
2011. máj. 31. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szeret keresni fog, de a leírásból nem ez jön át, hogy nagyon oda van érted.
2011. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valamivel nagyon megbánthattad, ha így viselkedik. Legalább is egy férfi akkor játszik így, ha valami igazán komoly és személyes dologban aláztad meg nyilvánosan.

Milyen idős a barátod?

2011. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

másféléve vagyunk együtt és 19éves.Én pedig 17!

Szerintem nem bántottam meg annyira.hogy ezt kéne tegye.Régen mindig keresett ha öszevesztünk és ez bánt:S

2011. jún. 1. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen ne rágódj ha nem keres hát nem keres. Vagy annyira megbántottad, vagy ő érezte hogy ez a kapcsolat már nem a régi és most kijött belőle.

Első voltam.

2011. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!